Syn Slasha zagrał na perkusji z Guns N’ Roses
Maciej Koprowicz
14.08.2017 14:01
Syn Slasha zagrał na perkusji z Guns N’ Roses Fot. kadr z wideo

Nastoletni syn muzyka Gunsów zamiast gitary wybrał bębny, ale zapowiada się na tak samo uzdolnionego artystę, jak ojciec.

W świecie rocka można znaleźć aż nadto dowodów na to, że talent muzyczny dziedziczy się w genach. Potomstwo słynnych muzyków często okazuje się równie zdolne, co ich rodzice. Ostatnio syn Coreya Taylora wyręczył go na scenie w roli frontmana Stone Sour, a syn Roba Trujillo z Metalliki pojechał nawet w trasę z Kornem!

Ich śladem zmierza teraz syn Slasha, London Emilio Hudson. Piętnastolatek towarzyszy gitarzyście w trasie koncertowej Guns N’ Roses, a tata pozwala mu nawet brać udział w próbach zespołu. To naturalne, że potomek słynnego rockmana okazuje muzyczną pasję, ale okazuje się, że Londona wcale nie kręcą gitary. Zamiast tego woli walić w bębny.

Zobaczcie, jak radzi sobie syn Slasha za zestawem perkusyjnym Gunsów:

Cóż, nawet Guns N’ Roses latka lecą nieubłaganie – w tym roku mija 30 lat od wydania ich debiutanckiej płyty, „Appetite For Destruction”. Niegdysiejsi chuligani rocka stali się statecznymi tatusiami. A jak na ich wygląd i muzykę reagują małe dzieci?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.