14.08.2017 14:01

Syn Slasha zagrał na perkusji z Guns N’ Roses

Nastoletni syn muzyka Gunsów zamiast gitary wybrał bębny, ale zapowiada się na tak samo uzdolnionego artystę, jak ojciec.

Syn Slasha zagrał na perkusji z Guns N’ Roses
foto: kadr z wideo

W świecie rocka można znaleźć aż nadto dowodów na to, że talent muzyczny dziedziczy się w genach. Potomstwo słynnych muzyków często okazuje się równie zdolne, co ich rodzice. Ostatnio syn Coreya Taylora wyręczył go na scenie w roli frontmana Stone Sour, a syn Roba Trujillo z Metalliki pojechał nawet w trasę z Kornem!

Ich śladem zmierza teraz syn Slasha, London Emilio Hudson. Piętnastolatek towarzyszy gitarzyście w trasie koncertowej Guns N’ Roses, a tata pozwala mu nawet brać udział w próbach zespołu. To naturalne, że potomek słynnego rockmana okazuje muzyczną pasję, ale okazuje się, że Londona wcale nie kręcą gitary. Zamiast tego woli walić w bębny.

Zobaczcie, jak radzi sobie syn Slasha za zestawem perkusyjnym Gunsów:

Cóż, nawet Guns N’ Roses latka lecą nieubłaganie – w tym roku mija 30 lat od wydania ich debiutanckiej płyty, „Appetite For Destruction”. Niegdysiejsi chuligani rocka stali się statecznymi tatusiami. A jak na ich wygląd i muzykę reagują małe dzieci?

Maciej Koprowicz
Tagi: Slash Guns N Roses