Syn Tommy'ego Lee chce pogodzić się z ojcem. To koniec konfliktu?

Olga Konarzycka
19.06.2018 14:12
Syn Tommy'ego Lee chce pogodzić się z ojcem. To koniec konfliktu? Fot. East News/MediaPunch/face to face/FaceToFace/REPORTER

Zaledwie dzień po wrzuceniu na Instagram kontrowersyjnego wideo z udziałem ojca, Brandon Lee publicznie wezwał go do zaprzestania dalszego konfliktu w sieci.

17 czerwca w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Dzień Ojca. Z tej okazji perkusista Motley Crue, Tommy Lee na swoim profilu na Instagramie opublikował obszerny wpis zawierający jego przemyślenia na temat ojcostwa i jego osobistych porażek w tej kwestii.      

Jak twierdzi muzyk, jego dzieci zostały wychowane w braku poczucia jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje czyny. Winą za ten fakt obarczył również ich matkę, Pamelę Anderson.

Brandon Lee odpowiada ojcu

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź jego syna Brandona. 21-latek, od dawna skłócony z ojcem również za pośrednictwem Instagrama, postanowił wprost przekazać mu, że ten powinien więcej czasu poświęcać swoim dzieciom.

Chłopak nawiązał również do ich bójki z marca 2018 roku i opublikował wideo, przedstawiające Tommy’ego Lee, nieprzytomnego leżącego na ziemi. Muzyk odpowiedział nawet na zarzuty syna postem, w którym skrupulatnie wypomniał mu ile pieniędzy wydał na jego odwyk czy leczenie skutków ich marcowej bójki.

Syn Tommy’ego Lee wzywa ojca do zakończenia internetowej wojny

Teraz jednak Brandon Lee zdecydował się wezwać ojca do zakończenia konfliktu w sieci. 19 czerwca 2018 roku na jego Instagramie pojawił się wpis, w którym odniósł się do oskarżeń padających ze strony ojca. Wypomniał w nim ojcu, iż ten nie ma prawa publicznie go osądzać, skoro w ogóle się nim nie interesuje.

Brandon przyznał, że pranie rodzinnych brudów w internecie sprawia, że zachowują się jak dzieci i wezwał Tommy’ego do zakończenia sporu przynajmniej w sieci.

Jesteś zły, że nie złożyłem ci życzeń z okazji Dnia Ojca? I co z tego? Ja miałem urodziny 5 czerwca i też nic od ciebie nie usłyszałem skur****** i jakoś nie mówię całemu światu jakim zawodem jesteś. Daj spokój człowieku. Czas ruszyć z miejsca. Zachowajmy to dla siebie.

Ciekawe co na to wszystko perkusista Motley Crue? Czy to już koniec internetowego konfliktu? A może wpis Brandona rozpęta jeszcze większą burzę? Miejmy jednak nadzieje, że między ojcem i synem nie dojdzie już więcej do rękoczynów.

Olga Konarzycka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.