22.06.2018 12:45

Syn Tommy'ego Lee chce wysłać ojca na odwyk

Niektórzy nie powinni mieć dostępu do social mediów. Oto ciąg dalszy sporu Tommy'ego Lee i jego syna.

Tommy Lee z Motley Crue
foto: ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/East News

Panowie mocno się pokłócili w marcu 2018, a poszło o krytyczny komentarz perkusisty Motley Crue na temat byłej partnerki Pameli Anderson. Jest ona matką 21-letniego Brandona, który mocno wkurzył się na swojego ojca i w konsekwencji doszło do rękoczynów.

Z okazji Dnia Ojca Tommy Lee udostępnił zdjęcia swojego taty i wspomniał, że chyba źle wychował dzieci, które nie znają żadnych wartości. Brandon znowu mocno zdenerwował się na ojca i udostępnił nagranie, w którym widać nieprzytomnego, pobitego Tommy'ego Lee.

Tak zaczęła się przepychanka panów - w konsekwencji dowiedzieliśmy się, że Tommy Lee trochę zaniedbał swoje dzieci, chociaż muzyk wyznał ile kasy wydał na przyjęcia urodzinowe oraz odwyk, jak również leczenie skutków ich marcowej bójki, a kwoty są naprawdę spore.

Syn Tommy'ego Lee chce go wysłać na odwyk

Myśleliście, że to już koniec? Syn wyznał, że chce pogodzić się z ojcem, ale raczej jego ostatni post nie pomoże im, żeby zakończyć ten bezsensowny spór. Teraz to młodszy Lee chce pomóc swojemu tacie i zapłacić za jego odwyk.

"

Dziękuję swojemu tacie za moje leczenie. To było najlepsze, co dla mnie kiedykolwiek zrobił. Dzisiaj mijają prawie 2 lata odkąd jestem czysty. Każdego dnia jestem coraz bardziej wdzięczny. Mój czysty umysł pozwolił mi przemyśleć sporo rzeczy. Chciałbym zatem zapłacić za leczenie mojego ojca. "

Jaki ojciec, taki syn. Zapewne spór jeszcze trochę potrwa, ale czy warto kłócić się na Instagramie, zamiast wyjaśnić stosunki w cztery oczy?

Narzeczona Tommy'ego Lee

Tommy Lee obecnie jest w związku z 31-letnią Brittany Furlan. Para zaręczyła się w walentynki 2018. Partnerka muzyka wyznała, że para ma już nagrane sekstaśmy, ale nie zostaną one upublicznione. Pytanie do kobiety padło w związku z aferą z 1998 roku, gdy ktoś ukradł sekstaśmy Lee z Pamelą Anderson.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Motley Crue