Synowie Coreya Taylora i Clowna założyli zespół. Grają utwory Slipknota

Maciej Koprowicz
17.04.2018 13:39
Synowie Coreya Taylora i Clowna założyli zespół. Grają utwory Slipknota Fot. kadry z wideo

Kolejny dowód na to, że talent dziedziczy się w genach. We krwi potomków muzyków Slipknota stężenie metalu z pewnością jest bardzo wysokie.

Jaki ojciec, taki syn, niedaleko pada jabłko od jabłoni i tak dalej. Porzekadła, które świadczą o podobieństwie dzieci do rodziców moglibyśmy przytaczać jeszcze długo. Ale rzeczywiście, mądrość ludowa potwierdza się, gdy przyjrzymy się latoroślom słynnych muzyków.

Wielu znanych rockmanów może być dumnych z równie uzdolnionych muzycznie dzieci. 13-letni syn Roba Trujillo z Metalliki, Ty też jest znakomitym basistą – dostał nawet fuchę w Kornie, na trasie tego zespołu na trasie po Ameryce Południowej. Niekiedy dzieci wcale nie idą w ślady rodziców, jeśli chodzi o wybór instrumentu – syn Slasha od gitary woli perkusję. Ale akurat synowie Coreya Taylora i Shawna „Clowna” Crahana ze Slipknota mocno wdali się w swoich starych.

Griffin Taylor jest uzdolnionym wokalistą i zdarzyło mu się już śpiewać razem z tatą na scenie na koncertach Stone Sour. Simon Crahan, tak jak jego ojciec, bębni ile fabryka dała, choć on akurat od kotłów i beczek woli tradycyjną perkusję. Chłopaki razem założyli kapelę metalową. Na razie łoi ona w garażu, ale wszystko przed nimi.

Zespół udostępnił w sieci dwa nagrania z próby. Tatusiowie są na pewno bardzo dumni, bo młodzi muzycy sięgnęli po dwa utwory Slipknota – „The Devil In I” i „Dead Memories”. Posłuchajcie mini-Slipknota w akcji:

Jak oceniacie umiejętności nastoletnich synów członków Slipknota?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.