17.04.2018 13:39

Synowie Coreya Taylora i Clowna założyli zespół. Grają utwory Slipknota

Kolejny dowód na to, że talent dziedziczy się w genach. We krwi potomków muzyków Slipknota stężenie metalu z pewnością jest bardzo wysokie.

Synowie Coreya Taylora i Clowna założyli zespół. Grają utwory Slipknota
foto: kadry z wideo

Jaki ojciec, taki syn, niedaleko pada jabłko od jabłoni i tak dalej. Porzekadła, które świadczą o podobieństwie dzieci do rodziców moglibyśmy przytaczać jeszcze długo. Ale rzeczywiście, mądrość ludowa potwierdza się, gdy przyjrzymy się latoroślom słynnych muzyków.

Wielu znanych rockmanów może być dumnych z równie uzdolnionych muzycznie dzieci. 13-letni syn Roba Trujillo z Metalliki, Ty też jest znakomitym basistą – dostał nawet fuchę w Kornie, na trasie tego zespołu na trasie po Ameryce Południowej. Niekiedy dzieci wcale nie idą w ślady rodziców, jeśli chodzi o wybór instrumentu – syn Slasha od gitary woli perkusję. Ale akurat synowie Coreya Taylora i Shawna „Clowna” Crahana ze Slipknota mocno wdali się w swoich starych.

Griffin Taylor jest uzdolnionym wokalistą i zdarzyło mu się już śpiewać razem z tatą na scenie na koncertach Stone Sour. Simon Crahan, tak jak jego ojciec, bębni ile fabryka dała, choć on akurat od kotłów i beczek woli tradycyjną perkusję. Chłopaki razem założyli kapelę metalową. Na razie łoi ona w garażu, ale wszystko przed nimi.

Zespół udostępnił w sieci dwa nagrania z próby. Tatusiowie są na pewno bardzo dumni, bo młodzi muzycy sięgnęli po dwa utwory Slipknota – „The Devil In I” i „Dead Memories”. Posłuchajcie mini-Slipknota w akcji:

Jak oceniacie umiejętności nastoletnich synów członków Slipknota?

Maciej Koprowicz
Tagi: Slipknot Corey Taylor