Synowie Larsa Ulricha zagrali swój debiutancki koncert. Posłuchajcie zespołu Taipei Houston

13.09.2021 12:30
Synowie Larsa Ulricha zagrali swój debiutancki koncert. Posłuchajcie zespołu Taipei Houston Fot. Zoran Veselinovic/Photoshot/East News

9 września 2021 roku swój debiutancki koncert zagrali Myles i Layne Ulrichowie, znani również jako duet Taipei Houston. Posłuchajcie fragmentów ich muzyki z występu w Alex's Bar w Long Beach. 

Synowie Larsa Ulricha zagrali debiutancki koncert

Taipei Houston to nowy zespół Mylesa i Layne'a Ulrichów, synów perkusisty Metalliki, Larsa Ulricha. Panowie zagrali właśnie swój pierwszy koncert w Alex's Bar w Long Beach w Kalifornii, a z koncertu pojawiły się trzy krótkie nagrania, które Taipei Houston udostępnił na swoim Instagramie.

Polecamy

Po zaledwie 3 tygodniach grupa zebrała ponad 11 tysięcy obserwujących. Taipei Houston zaledwie się rozkręcają, bo już zapowiedzieli, że 15 września zagrają w klubie The Mint w Los Angeles, a będą im tam towarzyszyli Left of the Slash, Zach Lewis oraz Nautical Front.

Poniżej możecie zobaczyć nagrania z występu Mylesa i Layne'a: 

Polecamy

Papa Ulrich musi być dumny. 23-letni Myles jest perkusistą i studiował na Berklee College of Music, natomiast 20-letni Layne (basista i wokalista) jest samoukiem. Obaj są synami Ulricha z jego małżeństwa ze Skylar Satenstein. Mają jeszcze młodszego brata, 14-letniego Bryce'a, którego matką jest aktorka Connie Nielsen (m.in. "Gladiator", "Wonder Woman" i "Adwokat Diabła"). 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.