Synowie Slasha i Roberta Trujillo wydali wspólny singiel. Ich muzyka przypomina dokonania ojców?

16.11.2020 12:28
Synowie Slasha i Roberta Trujillo wydali wspólny singiel. Ich muzyka przypomina dokonania ojców? Fot. AFP/EAST NEWS

Synowie Slasha oraz Roberta Trujillo wydali debiutancki singiel. Posłuchaj, jak brzmi "Long Awaited" i czy faktycznie niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Synowie Slasha oraz Roberta Trujillo dzielą pasję ojców. Młodzi muzycy z zapałem tworzą swoje własne dźwięki, a co najciekawsze - robią to wspólnie. Nagrali właśnie debiutancki singiel "Long Awaited".

Synowie Slasha i Roberta Trujillo wydali singiel

Rock umarł. To zdanie słyszymy często z ust sceptyków, którym nie podobają się zmiany, jakie zachodzą w tworzeniu ich ulubionego muzycznego gatunku. Jednak nadal co jakiś czas pojawiają się nowi muzycy, którzy zwiastują przetrwanie gitarowego grania co najmniej o dekady. Czy należy do nich projekt synów Roberta Trujillo i Slasha?

Tye Trujillo i London Hudson wydali singiel

Grupa SUSPECT208 tworzy 20-letni Noah Weiland - syn nieżyjącego wokalisty Stone Temple Pilots, Scotta Weilanda, perkusista London Hudson - 18-letni syn Slasha z Guns N' Roses oraz Tye Trujillo - 16-letni basista, syn Roberta z Metalliki. Młodzi artyści mają już za sobą profesjonalne występy. Młody Trujillo w wieku zaledwie 12 lat grał z Kornem czy Suicidal Tendencies, a London Hudson grał jako support Slasha w Classlsess Act w 2018 roku.

Przeczytaj także

Tym razem jednak przyszedł czas na autorski materiał młodych muzyków. W sieci pojawił się singiel "Long Awaited". Aktualnie nie wiemy, czy utwór jest zapowiedzią płyty i czy artyści mają zamiar koncertować po pandemii koronawirusa. Jednak sądząc po wpisie Londona, to nie ostatnie słowo młodej kapeli.

Wraz z chłopakami z SUSPECT208 nagraliśmy pierwszy singiel. Sprawdźcie, więcej rzeczy już wkrótce!

Nagrania możecie posłuchać poniżej:

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.