22.05.2018 12:33

System Of A Down sparodiowany w „Saturday Night Live”. Skecz zachwycił muzyków

Muzycy SOAD mają dystans do siebie. Wykonanie jednego z ich utworów w skeczu „Saturday Night Live” rozśmieszyło ich tak bardzo, że sami udostępnili go w swoich mediach społecznościowych.

System Of A Down sparodiowany w „Saturday Night Live”. Skecz zachwycił muzyków
foto: kadr z wideo

System Of A Down to zespół o bardzo charakterystycznym stylu. Karkołomne linie wokalne Serja Tankiana, śpiewane z prędkością karabinu maszynowego i specyficzne, często absurdalne teksty są wdzięcznym materiałem dla licznych parodystów.

Serj, Daron i spółka nie tylko w tekstach pokazywali, że są obdarzeni dużym poczuciem humoru. Zabawne przeróbki kawałków kultowej grupy śmieszą również samych jej członków.

W wyemitowanym 19 maja 2018 odcinku programu rozrywkowego „Saturday Night Live” telewizji NBC wyemitowano skecz „Talent Show”. Aktorki Tina Fey i Melissa Villaseñor wcieliły się w matkę i córkę, które występują w szkolnym konkursie talentów.

Początkowo wykonały „Girls Just Wanna Have Fun” Cyndi Lauper, ale ich wersja wypadła kiepsko, ponieważ córka nie była do piosenki przekonana. Panie zgodziły się jednak zaśpiewać drugi raz, tym razem utwór bardziej pasujący do młodszej. Padło na słynny „Chop Suey!” System Of A Down. Zobaczcie sami, jak Melissa i Tina sobie z nim poradziły:

„Chop Suey!” w wersji z „SNL” tak bardzo spodobał się Johnowi Dolmayanowi i Serjowi Tankianowi, że udostępnili wideo na swoich profilach na Instagramie.

Jak Wam się podoba ta parodia słynnego utworu Systemu? Sprawdźcie też jego południowoamerykańską wersję w wykonaniu niejakiego Tongo.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele System of a Down