21.04.2017 12:41

Szalone koty grają metal

W te kociaki wstąpił diabeł! Zobaczcie wideo, w którym pokazano wszystkie opętane czworonogi, które kochają mocniejsze brzmienia.

Szalone koty grają metal
foto: kadr z wideo

Kociaki potrafią dosłownie wszystko - przeglądając internet można znaleźć mnóstwo nagrań z utalentowanymi zwierzakami, które śpiewają, tańczą, straszą i rozśmieszają. Koty wyskakują dosłownie ze wszystkich stron i świat oszalał na punkcie tych słodkich i zagadkowych stworzeń, które można oglądać godzinami.

Jednak nie wszystkie koty są niewinne. Nieraz pisaliśmy o tym, że koty kochają metal i chętnie słuchają cięższych brzmień razem z ich właścicielami. Czworonogi lubią nosić metalowe koszulki i co więcej nawet same miauczą przy metalowym akompaniamencie.

Koty potrafią wymiatać na gitarach, zamiast perkusji używają kartonowego pudła i growlują nie gorzej niż zawodowi wokaliści:

Prawda, że te koty to zdolne bestie? Zwierzaki naprawdę potrafią wykonać tak trudny repertuar, jak utwory Evanescence, Slipknota czy System of a Down. Kto wie, może pewnego dnia pojawi się zespół składający się tylko z takich utalentowanych kociaków? W końcu istnieje kapela składająca się z robotów, więc czemu za gitary nie miałyby chwycić czworonogi?

Co więcej redakcja Antyradio.pl stworzyła TOP 10 metalowych kotów - jak więc widać jest naprawdę sporo dowodów pokazujących, że kot to naprawdę metalowe stworzenie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele