05.04.2019 16:20

"Szansa na sukces" – nowa edycja już w niedzielę 7 kwietnia. Kto wystąpi w pierwszym odcinku?

Popularny program muzyczny "Szansa na sukces" wraca na ekrany telewizorów. 7 kwietnia 2019 roku wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 20. edycji programu. Kto w nim wystąpi i kim jest nowy prowadzący?

Foto: kadr z wideo ""Szansa na Sukces. Opole 2019" – Program, który odsłania talenty!"
Foto: kadr z wideo ""Szansa na Sukces. Opole 2019" – Program, który odsłania talenty!"

Na ten dzień czekało wielu Polaków. 7 kwietnia 2019 roku na ekrany polskich telewizorów powróci pierwsze muzyczne talent show w naszym kraju. Kto pojawi się w pierwszym odcinku nowej edycji "Szansy na sukces" oraz kto wystąpi w roli prowadzącego?

"Szansa na sukces" powraca

Popularne talent show "Szansa na sukces" emitowane było w polskiej telewizji od 14 listopada 1993 roku do 29 kwietnia 2012 roku, kiedy to na wiele lat zniknęło z anteny. Zamysł programu był prosty – amatorzy, w formie karaoke, śpiewali utwory znanych wykonawców, którzy wchodzili w skład jury danego odcinka. Każdy z uczestników musiał wybrać podkład muzyczny do swojego wykonania, skąd narodziło się popularne hasło – "Taśma profesjonalna, czy z linią melodyczną?".

Szansa na sukces - Donald Tusk
Szansa na sukces - Donald Tusk
Przeczytaj także Najgorsze występy w "Szansie na sukces"

Udział w programie umożliwił rozpoczęcie kariery wielu polskim gwiazdom, po dziś dzień obecnym na polskiej scenie muzycznej. W "Szansie na sukces" swoje pierwsze kroki stawiali między innymi Justyna Steczkowska, Katarzyna Cerekwicka, Tomasz Mazowiecki, Ewa Farna oraz Natalia Szroeder. W programie udział wzięła również aktorka Joanna Kulig.

"Szansa na sukces" – kiedy premiera nowej edycji?

Pierwszy odcinek 20. edycji "Szansy na sukces" zostanie wyemitowany w niedzielę 7 kwietnia 2019 roku, o godzinie 15:15 na kanale TVP2. Jak wiadomo, w roli prowadzącego nie powróci Wojciech Mann, który występował w tej roli przez niespełna 19 lat. W najnowszej edycji zastąpi go dziennikarz muzyczny Artur Orzech. Gościem pierwszego odcinka będzie Anna Wyszkoni.

Natalia Nowecka
Tagi: Duperele