20.03.2019 11:02

"Szansa na sukces" wróci bez Wojciecha Manna. Kto wystąpi w roli prowadzącego?

Już niedługo obejrzymy pierwszy odcinek "Szansy na sukces" w zmienionej formie i z nowym prowadzącym.

Wojciech Mann
foto: TRICOLORS/East News

Talent show "Szansa na sukces" cieszył się dużym zainteresowaniem widzów, którzy chętnie oglądali zmagania wokalistów. W każdym odcinku pojawiała się gwiazda polskiej muzyki, która oceniała uczestników śpiewających jej przeboje. To właśnie w tym programie swoją karierę rozpoczęli tacy artyści, jak Kasia Stankiewicz, Justyna Steczkowska czy Ewa Farna. W 2012 roku, po 19 latach programu, prowadzący Wojciech Mann oświadczył, że nie będzie już prowadzić dalej talent show. W takiej sytuacji TVP postanowiło zlikwidować program.

"Szansa na sukces" wróci bez Wojciecha Manna. Kto wystąpi w roli prowadzącego?

Fani talent show na pewno ucieszyli się na wieść o tym, że "Szansa na sukces" powróci po 7 latach nieobecności. Jednak w roli prowadzącego nie zobaczymy już Wojciecha Manna. Serwis wirtualnemedia.pl podał informację, że program będzie mieć nieco zmienioną nazwę "Szansa na sukces. Opole 2019" i zadebiutuje już 7 kwietnia 2019 w TVP 2, czyli talent show będziemy mogli oglądać w niedziele.

Foto: kadr z wideo ""Szansa na Sukces. Opole 2019" – Program, który odsłania talenty!"
Foto: kadr z wideo ""Szansa na Sukces. Opole 2019" – Program, który odsłania talenty!"
Przeczytaj także "Szansa na sukces" – nowa edycja już w niedzielę 7 kwietnia. Kto wystąpi w pierwszym odcinku?

Jacek Kurski, prezes TVP, wyznał że do roli prowadzącego rozważani są tacy kandydaci, jak Tomasz Wolny, prezenter "Panoramy", Artur Orzech, który jest komentatorem Eurowizji oraz Damian Michałowski, prowadzący "Wyspę przetrwania". Jacek Kurski poinformował, że do dalszego etapu castingu zostały wytypowane 2 osoby, spośród których zostanie wybrany przyszły prezenter "Szansy na sukces".

Szansa na sukces - Donald Tusk
Szansa na sukces - Donald Tusk
Przeczytaj także Najgorsze występy w "Szansie na sukces"

Natomiast "Super Express" poinformował, że to właśnie Artur Orzech pojawi się w programie "Szansa na sukces. Opole 2019". Zapewne niedługo oficjalnie dowiemy się, kogo zobaczymy w talent show w roli prowadzącego.

W TVP pojawi się muzyczny program promujący Festiwal w Opolu

W związku z nadchodzącym festiwalem w Opolu, który odbędzie się w dniach 14-17 czerwca 2019, w TVP obejrzymy specjalny program skupiający się na starych nagraniach z festiwalu, których nie brakuje w archiwach Telewizji Polskiej. W sumie zobaczymy 8-10 odcinków, w których pojawi się kilkanaście minut archiwalnego wideo z wcześniejszych edycji imprezy. 

Czy Artur Orzech sprawdzi się w roli prowadzącego "Szansy na sukces"?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News