18.05.2017 14:49

Szatan nauczy Cię HTML-a przy dźwiękach death metalu

Szukasz prostego sposobu na naukę HTML-a? Szatan zdradzi Ci wszelkie tajniki hipertekstowego języka znaczników.

Szatan nauczy Cię HTML-a przy dźwiękach death metalu
foto: kadr z wideo

A więc chcesz nauczyć się robić strony internetowe? Nie ma się co dziwić, w dzisiejszych czasach to całkiem intratne zajęcie. Jak jednak podejść do tego tematu? Tutaj też nie powinieneś mieć już dłużej trudności. Poradników jest w internecie co niemiara... Nawet tak specyficznych.

Jeśli dotychczas żaden tutorial nie był w stanie do Ciebie przemówić, być może ten odniesie na tym polu większy sukces. No bo jak nie posłuchać się samego szatana? Szczególnie że do tematu podchodzi całkiem kompleksowo i od podstaw omawia tajniki HTML-a.

Dodatkowo lekcja odbywa się przy dźwiękach specjalnie skomponowanego na tę okazję utworu death metalowego. Gdybyście mieli jeszcze wątpliwości: w tej wersji skrót HTML rozwija się jako Hate, Tyranny, Malice, Loathing - czyli: nienawiść, tyrania, złośliwość i wstręt.

Po takim nagraniu nie powinniście jednak kierować dłużej żadnego z tych uczuć w kierunku tworzenia stron internetowych. Szatan sięga w swoim szkoleniu nawet po słodkie psy, o żadnych negatywnych emocjach nie może więc być mowy.

Przekonajcie się na własne oczy i uszy:

Szatan jest najwyraźniej wszechstronnie uzdolniony, chociaż jego umiejętności z zakresu HTML-a dotąd nie znaliśmy. Wiedzieliśmy za to, że stworzył Kubusia Puchatka, jest też odpowiedzialny za bajki Disneya, a w wolnych chwilach zabiera się też za opętania takich miejsc jak Tomaszów Mazowiecki.

Daliście się nauczyć szatanowi HTML-a?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele