31.12.2018 14:15

Szwagier Chestera Benningtona skrytykował Mike'a Shinodę. Jeden z fanów wysłał mu agresywną wiadomość

Po śmierci Chestera Benningtona, fani Linkin Park szukają miejsca na ujście negatywnych emocji. Tym razem jeden z nich zaatakował szwagra zmarłego wokalisty.

Linkin Park
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Niedawno w sieci zawrzało na temat relacji Chestera Benningtona z przyjacielem z zespołu. Siostra zmarłego wokalisty twierdzi, że Mike Shinoda znęcał się nad jej bratem, a plotki te zdaje się potwierdzać jego matka. Muzyk nie odniósł się do zarzutów, za to w wywiadzie wstawił się za przyjacielem i jasno poinformował, że nie podoba mu się, w jaki sposób ludzie mówią o samobójstwie Chestera. W otoczeniu Linkin Park emocje nie opadają, tym razem oberwało się szwagrowi Benningtona.

Fan Linkin Park atakuje szwagra Chestera Benningtona

John Knehr, szwagier zmarłego w lipcu 2017 roku Chestera Benningtona skrytykował występ Mike'a Shinody i stwierdził, że Linkin Park powinien znaleźć sobie nowego wokalistę, który godnie zastąpi poprzedniego. Fani Mike'a zareagowali natychmiast, a jeden z nich zaatakował Knehra wybuchem agresji na Twitterze. Wysłał mu wiadomość pełną przekleństw i nienawiści.

"

Jesteś śmieciem! Jesteś zazdrosny o Mike'a, stul dziób dziwko! Przez ciebie Chester nie może zaznać spokoju. Zostaw. Mike'a. W spokoju. I. Pozwól. Chesterowi. Odejść!!! "

John nie ukrywał zdziwienia. Opublikował wiadomości, które dostał i napisał, że nie ma pojęcia kim jest człowiek, który go atakuje.

"

Co jest? Kim Ty w ogóle jesteś? Mam uwagę do ciebie i do każdego, kto nie chce zostać ofiarą hejtu. Sprawdź, co piszesz. To najgorsza gramatyka, jaką widziałem. "

Joanna Chojnacka
Tagi: Linkin Park Chester Bennington Mike Shinoda