16.01.2019 12:46

Szwedzka grupa H.E.A.T przekazała gadżety na WOŚP

Zespół dowiedział się o największej akcji charytatywnej w Polsce i postanowił wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka licznymi gadżetami.

H.E.A.T
foto: Instagram/heatsweden

H.E.A.T to szwedzka grupa hardrockowa powstała w 2007 roku. Muzycy przez przeszło 10 lat działalności zgromadzili na koncie 5 albumów studyjnych oraz rzeszę fanów również w Polsce. Na Facebooku istnieje nawet specjalny, polski fanpage grupy, na którym znajdziemy najświeższe ciekawostki z życia zespołu.

Szwedzka grupa H.E.A.T przekazała gadżety na WOŚP

15 stycznia 2019 roku na stronie pojawiła się wzruszająca informacja. Okazało się, że muzycy H.E.A.T chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak napisali admini H E A T Poland, grupa przekazała na aukcje swoje oryginalne gadżety. Fani mogą licytować płyty, czapki czy też worki z logiem ulubionej kapeli. 

Jurek Owsiak rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku zakończył się tragedią. Jeden z uczestników imprezy zaatakował na scenie prezydenta Pawła Adamowicza, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Smutne wydarzenia sprawiły, że Jurek Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa WOŚP. Polscy artyści rockowi nie mogą pogodzić się z tym faktem, przyłączyli się do akcji #MuremZaOwsiakiem, która ma na celu zmianę jego decyzji. 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News WOŚP