10.10.2017 12:29

T.Love pokazał klip do utworu „Kwartyrnik”

Oto kolejny teledysk od kapeli, tym razem utrzymany w konwencji kolażu.

T.Love pokazał klip do utworu „Kwartyrnik”
foto: kadr z wideo

Dyskografię T.Love zamyka album zatytułowany po prostu „T.Love”. Płyta trafiła na sklepowe półki 4 listopada 2016 roku. To właśnie na tym longplayu pojawiły się takie kompozycje, jak „Pielgrzym”, czy „Marsz”. T.Love stworzył również utwór dla Davida Bowiego - mowa tutaj o piosence „Warszawa Gdańska”, do którego powstał klip nagrany przy muralu Bowiego.

Zespół zaprezentował zatem kolejny teledysk do utworu Kwartyrnik”. Tytuł nawiązuje do rosyjskiego określenia domówki. Teledysk jest swego rodzaju kolażem, w którym widzimy muzyków, słowa piosenki, jak również budynki mieszkalne.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten klip:

T.Love odchodzi również swoje 35. urodziny i z tej okazji powstała akcja T.Cover, w ramach której polscy muzycy nagrywają covery kapeli. Dotychczas swoimi nagraniami podzielili się m.in. Łąki Łan, który nagrał „I Love You”, Dawid Podsiadło zaprezentował cover numeru „Bóg”, Katarzyna Nosowska przerobiła utwór „King”, natomiast Kamil Bednarek stworzył cover „Stokrotki”.

Jeszcze w maju 2017 Muniek Staszczyk zasugerował, że zespół zamierza zawiesić swoją działalność. Jak na razie nie znane są szczegóły tej sprawy, miejmy nadzieję, że kapela nie skusi się na przerwę.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News TLove