16.11.2017 15:43

T.Cover: „Potrzebuję wczoraj” T.Love w wersji Tekno

Zespół w składzie z byłym członkiem T.Love zaprezentował radykalnie zmienioną wersję przeboju z płyty „Prymityw” z 1994 roku.

T.Cover: „Potrzebuję wczoraj” T.Love w wersji Tekno
foto: kadr z wideo

T.Love zadebiutował w 1982 roku, a więc dokładnie 35 lat temu w Częstochowie. Jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów w Polsce świętuje swój jubileusz, zapraszając zaprzyjaźnionych artystów do wyjątkowego projektu pod hasłem T.Cover.

W ramach jubileuszowej akcji gwiazdy polskiej sceny, a także zdolni młodzi wykonawcy proponują własne interpretacje niezapomnianych hitów T.Love. Do tej pory covery Muńka i spółki nagrali m.in. Kasia Nosowska („King”), Dawid Podsiadło („Bóg”), Kamil Bednarek („Stokrotka”) i Łąki Łan (dwie wersje „I Love You”) i Acid Drinkers („Nie, nie, nie”). 

Teraz swoją wersję „Potrzebuję wczoraj”, wielkiego hitu z albumu „Prymityw”, zaprezentował zespół Tekno. Jego wokalista, Piotr „Tokara” Tokarski jest równocześnie perkusistą, a skład uzupełniają basista Tomasz „Dżolo” Płonka i gitarzysta Jacek „Perkoz” Perkowski. To ostatnie nazwisko jest doskonale znane każdemu fanowi T.Love – muzyk występował w nim w latach 1992-2007.

Trio Tekno w swojej muzyce łączy brzmienia gitarowe z syntezatorami i tanecznymi beatami. Jego interpretacja utworu kapeli Muńka mocno odbiega od oryginalnej wersji, w której nagraniu uczestniczył Perkoz. Przekonajcie się sami:

35. rok działalności T.Love może być jego ostatnim. Lider ogłosił, że po zagraniu wszystkich zaplanowanych na 2017 koncertów grupa zawiesi działalność na czas nieokreślony.

Maciej Koprowicz
Tagi: T.Love Rock News