11.06.2018 12:03

T.Cover: „Chłopaki nie płaczą” w wykonaniu grupy Folya

Oto kolejna przeróbka utworu T.Love z okazji okrągłego jubileuszu. Sprawdźcie, czy taki cover „Chłopaki nie płaczą” przypadnie Wam do gustu.

T.Cover: Chłopaki nie płaczą w wykonaniu Folya
foto: kadr z wideo

Rok 2017 jest wyjątkowy dla T.Love, bo równo 35 lat temu ukazał się debiut zespołu. Kapela postanowiła hucznie świętować swoje urodziny i ogłosiła akcję T.Cover, w ramach której polscy muzycy reprezentujący różne gatunki muzyczne przerabiają utwory T.Love. Co ciekawe projekt się przedłużył i również w 2018 pojawiły się kolejne covery. Najwidoczniej niektórzy fani nie wyrobili się z przeróbkami w 2017 i postanowili nadrobić zaległości.

Najnowszy cover i zarazem ostatni w ramach T.Cover powstał do znanego wszystkim dobrze hitu „Chłopaki nie płaczą”. Za kawałek wziął się zespół Folya, który podszedł do tego zadania z przymrużeniem oka.

Muzycy założyli zatem stare garnitury i chwycili za kartonowe instrumenty. Czy taka zmieniona wersja przeboju T.Love przypadnie Wam do gustu?

T.Cover: „Chłopaki nie płaczą” w wykonaniu Folya

Dotychczas w akcji  T.Cover wzięli udział m.in.: Kasia Nosowska („King”), Dawid Podsiadło („Bóg”), Kamil Bednarek („Stokrotka”) i Łąki Łan (dwie wersje „I Love You”) i Acid Drinkers („Nie, nie, nie”), Sokół („Warszawa”), Kult („Mecz”), Mietall Waluś („Gnijący świat”), Xxanaxx („Nie, nie, nie”).

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News TLove