T.Cover: „Chłopaki nie płaczą” w wykonaniu grupy Folya
Aleksandra Degórska
11.06.2018 12:03
T.Cover: „Chłopaki nie płaczą” w wykonaniu grupy Folya Fot. kadr z wideo

Oto kolejna przeróbka utworu T.Love z okazji okrągłego jubileuszu. Sprawdźcie, czy taki cover „Chłopaki nie płaczą” przypadnie Wam do gustu.

Rok 2017 jest wyjątkowy dla T.Love, bo równo 35 lat temu ukazał się debiut zespołu. Kapela postanowiła hucznie świętować swoje urodziny i ogłosiła akcję T.Cover, w ramach której polscy muzycy reprezentujący różne gatunki muzyczne przerabiają utwory T.Love. Co ciekawe projekt się przedłużył i również w 2018 pojawiły się kolejne covery. Najwidoczniej niektórzy fani nie wyrobili się z przeróbkami w 2017 i postanowili nadrobić zaległości.

Najnowszy cover i zarazem ostatni w ramach T.Cover powstał do znanego wszystkim dobrze hitu „Chłopaki nie płaczą”. Za kawałek wziął się zespół Folya, który podszedł do tego zadania z przymrużeniem oka.

Muzycy założyli zatem stare garnitury i chwycili za kartonowe instrumenty. Czy taka zmieniona wersja przeboju T.Love przypadnie Wam do gustu?

T.Cover: „Chłopaki nie płaczą” w wykonaniu Folya

Dotychczas w akcji  T.Cover wzięli udział m.in.: Kasia Nosowska („King”), Dawid Podsiadło („Bóg”), Kamil Bednarek („Stokrotka”) i Łąki Łan (dwie wersje „I Love You”) i Acid Drinkers („Nie, nie, nie”), Sokół („Warszawa”), Kult („Mecz”), Mietall Waluś („Gnijący świat”), Xxanaxx („Nie, nie, nie”).

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.