06.11.2015 12:41

T.Love Alternative ujawnił klip do utworu „Ultra”

Z okazji urodzin Muńka Staszczyka, które przypadają na 5 listopada, zespół opublikował klip do drugiego kawałka z ostatniej studyjnej płyty. Jak wygląda koncertowe wideo?

T.Love Alternative ujawnił klip do utworu „Ultra”
foto: kadr z wideo

Płyta „19822015” miała premierę 1 października 2015 roku. Na albumie znalazło się łącznie 15 utworów. 13 z nich to zremasterowane wersje starych kawałków grupy, pozostałe 2, czyli „Dzielnica Cudów” oraz „Ultra” to nowe kompozycje stworzone specjalnie na potrzeby ostatniego albumu zespołu. Płyta DVD zawiera również wideo z z koncertu, który T.Love Alternative zagrał na Cieszanów Rock Festiwal w 2014 roku.

Kawałek „Ultra” ma być społeczno-politycznym komentarzem do obecnej sytuacji kraju i na świecie. Sprawdźcie, jak wygląda nowy teledysk do singla, zrealizowany podczas festiwalu.

Muniek Staszczyk i Andrzej Zeńczewski odwiedzili redakcję Antyradio.pl i opowiedzieli o albumie „19822015” oraz materiale, który się na nim znalazł. Na żywo w programie Kasprologia zagrali również single „Dzielnica cudów” i „IV LO” w akustycznej wersji.

Zespół zakończył działalność po zagraniu minitrasy koncertowej. Ostatni z występów odbył się w Częstochowie - mieście, w którym w 1982 roku została założona grupa. Krążek został zadedykowany nieżyjącym muzykom T.Love Alternative: Jackowi „Słoniowi” Wudeckiemu, Rafałowi „Włoczowi” Włoczewskiemu, Heniowi Wasążnikowi oraz wszystkim innym, którzy kiedykolwiek grali i managerowali w TLA.

Jak Wam się podoba ostatni teledysk zespołu?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News T.Love