23.09.2016 14:11

T.Love „pielgrzymuje” w nowym klipie

Poznaliśmy pierwsze dźwięki z nadchodzącej płyty. Jak prezentuje się singiel zapowiadający nowe wydawnictwo?

T.Love „pielgrzymuje” w nowym klipie
foto: Reporter / East News

4 listopada 2016 roku ukaże się kolejne studyjne dzieło T.Love. Kapela postanowiła nazwać następcę „Old is Gold” z 2012 roku po prostu „T.Love”. Zespół wszedł do studia 28 czerwca 2016 roku i pracował w studiu Custom 34 w Gdańsku.

Za produkcję płyty odpowiedzialni są Maciej Majchrzak oraz Muniek Staszczyk, natomiast realizacją nagrań zajął się Piotrek Łukaszewski. Frontman zespołu zapewnił, że płyta będzie wypełniona melodyjnymi numerami z mocnymi riffami. Określił ten styl jako soul-punk - skrzyżowanie czarnej tradycji Motown czy Stax, z białym rock’n’rollem.

Przesłuchując 1. singiel T.Love zatytułowany „Pielgrzym” rzeczywiście trzeba stwierdzić, że potwierdziły się słowa Muńka dotyczące brzmienia formacji.

W klipie stworzonym przez ekipę H D S C V M widzimy tytułowego pielgrzyma, który wędruje m.in. po Krakowie i Pustyni Błędowskiej.

Teksty Staszczyka na „T.Love” są komentarzem naszej współczesności i dotyczą takich spraw, jak m.in. uchodźcy czy strach przed terroryzmem.

Czy nowy krążek odniesie taki sukces, jak wcześniejszy „Old is Gold”? W sierpniu 2016 roku album otrzymał status platynowej płyty:

Zespół na pewno wykona nowy singiel podczas nadchodzącego koncertu, który zaplanowano 5 listopada 2016 roku w dzień urodzin frontmana. Występ odbędzie się w mieście, gdzie rozpoczęła się historia formacji - czyli w Częstochowie.

Jak oceniacie singiel „Pielgrzym”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News T.Love