T. Love wraca w składzie z płyty "King". Zespół zapowiedział nowy album

21.10.2021 10:49
T. Love Fot. materiały prasowe Universal Music Polska

T. Love będzie świętować w 2022 swoje 40-lecie i z tej okazji przygotował coś specjalnego dla swoich fanów.

T.Love w składzie z kultowego albumu „King” znów razem. Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Paweł Nazimek, Sidney Polak, Jacek Perkowski podpisali nowy kontrakt płytowy i przymierzają się do nowego albumu. Kiedy możemy spodziewać się płyty od kultowego składu T. Love?

Polecamy

T. Love wraca w składzie z płyty "King". Zespół zapowiedział nowy album

W 2022 roku T.Love będzie obchodził nie tylko 30. urodziny 'Kinga", ale przede wszystkim 40-lecie działalności artystycznej. Wisienką na jubileuszowym torcie będzie nowa płyta, która ukaże się już wiosną 2022 roku pod tytułem "Hau! Hau!". Na pierwszy singiel wybrano utwór "Pochodnia", który już niedługo będzie mieć swoją premierę. W zapowiedzi albumu możemy przeczytać:

Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy tylko, że Muniek za teksty na tym krążku mógłby dostać tytuł kronikarza wszech czasów – jest grubo, bez pardonu, jest moc!

Dyskografię T. Love zamyka album zatytułowany po prostu ''T. Love'' z 2016 roku. Po drodze Muniek Staszczyk wydał solowy album ''Syn miasta'' w 2019 roku. Płyta ukazała się mimo problemów zdrowotnych wokalisty. W połowie 2019 podczas wizyty w Londynie Muniek przeszedł wylew.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.