27.02.2015 15:53

TOP 5 coverów zwariowanego małżeństwa

Wspólna pasja to ważna rzecz w każdym związku. Ta para kocha wydzierać się przy największych rockowych hitach. Posłuchajcie!

TOP 5 coverów zwariowanego małżeństwa
foto: kadr z wideo

Bev i Bob są spełnionym małżeństwem, które uwielbia prezentować swój - nazwijmy to – talent szerszej publiczności. Szczytem ich zadowolenia jest moment, w którym robią to na najbardziej spektakularnym tle, jakie jesteście sobie w stanie wyobrazić. Co piszą o sobie?

"

Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem kochającym się zabawić i sprawiać, że na twarzach ludzi pojawia się uśmiech. Ta muzyka prezentuje nasz własny styl, więc znacznie się różni od oryginałów, które coverujemy. Jesteśmy wolni od narkotyków i alkoholu. Mamy nadzieję, że spodobają Wam się nasze klipy, a jeśli będziecie oglądać je uważnie, dostrzeżecie naprawdę śmieszne rzeczy – śmiejemy się z siebie cały czas. To o to w tym wszystkim chodzi: zabawa, zabawa, zabawa. "

No to pobawcie się razem z nimi!

5. „Fake It” Seether

Bev i Bob postanowili zaprezentować swoje oblicze na tle tak niebezpiecznych miejsc, jak torowisko czy płonący dom. Obejrzyjcie ich ekstremalne show!

4. „Ring Of Fire” Johnny Cash

Talent sam się obroni! Tutaj nasza para występuje w ewidentnie warunkach domowych, jednak to nic. Splendor nie jest niezbędny, a sztuka może też powstać na kanapie!

3. „Closer” Nine Inch Nails

Oto występ samego Boba. Posłuchajcie coveru utworu Nine Inch Nails, w którym małżonek śpiewa swojej Bev, niczym serenadę, słowa „I wanna fuck you like an animal”. Dodajmy, że obraz wzbogacony jest o niesamowite wizualizacje i efekty specjalne. Warto!

2. „Bring Me To Life” Evanescence

Jest nam przykro, że Bev i Bob i musieli zająć się wykonaniem tej piosenki. Przepływa przez nią rozpacz, dramat, depresja i cierpienie. A przecież nie chcemy, by nasze małżeństwo się smuciło! Pragniemy więcej coverów!

1. „Chop Suey” System Of A Down

Oto nasz faworyt... Zwróćcie uwagę na doskonały układ choreograficzny żony na początku nagrania (00:22-00:30). Ostrzegamy: ta wersja uzależnia!

Czy wokal tej Pani nie przypomina Wam jakiegoś instrumentu? Trąbkę?

Magda Słomka
Tagi: Duperele