TOP 5 rockowych sprzętów sportowych

Magda Słomka
09.01.2015 16:45
TOP 5 rockowych sprzętów sportowych Fot. materiały prasowe

Rockmani też lubią wysiłek fizyczny! Kto nie cieszyłby się z piłki lekarskiej z logo swojego zespołu? Obejrzyjcie TOP 5 rockowych sprzętów sportowych!

Chyba fajnie byłoby mieć serię własnych wrotek, na których widnieje nasze imię lub nazwa kapeli... Kto jak kto, ale gwiazdy rocka mogą pozwolić sobie na takie ekstrawagancje. Zapoznajcie się ze zbiorem naszych sportowych faworytów.

5. Narty Motorhead

Jako, że zima za oknem, mamy dla Was narty prosto od Lemmy’ego! W kolekcji Motorhead znajdziecie cztery modele, Boneshaker 125, Kiss of death 110, Inferno 104 oraz Rock’n Roll 94, liczby umieszczone po nazwie oznaczają to, ile dana narta ma szerokości pod butem.

HeadMotrhead

Bystrzaki zauważyły już pewnie, że wszystkie narty z tej kolekcji nawiązują do albumów Motorhead - posiadają ich nazwy i odpowiadające im ilustracje. Proszę bardzo, znaleźliśmy nawet film, dzięki któremu poczujecie się, jakbyście na nich jeździli!

4. Deski Iron Maiden

Zespół ogłosił na początku 2015 roku, że dostępne są już deskorolki zaprojektowane specjalnie dla fanów kapeli. Jest ich pięć: z logo zespołu, „Trooper”, „Number Of The Beast”, „Piece Of Mind” oraz „Fear Of The Dark”. Można kupić je na tej stronie internetowej.

ajron

3. Piłka plażowa zespołu Metallica

Czy Wasze głowy też przyciągają piłki? Koszmar z sali gimnastycznej na koncercie Metalliki mógłby zmienić się w niezapomniane przeżycie... Kto nie chciałby dostać taką w twarz od Jamesa Hetffielda...?

metalica

Możecie ją sobie kupić na tej stronie internetowej.

2. Nick Cave i jego deskorolka

Wszechstronny muzyk może pochwalić się kolejnym przedsięwzięciem: współpracą z firmą Fast Times produkującą deskorolki. Nick przyczynił się do stworzenia ich limitowanej edycji. Firma wydała oświadczenie, w którym wyjaśnia, że temat ilustracji wziął się z inspiracji pewnym kawałkiem Cave'a...

Prawdziwa legenda australijskiej muzyki, dobry przyjaciel i klient, Nick Cave, podjął z nami współpracę w celu produkcji tej ekscytującej kolekcji deskorolek! Po przeanalizowaniu tekstów i tematu przewodniego, uzgodniono, że to piosenka „Nature Boy” najlepiej nadaje się do zaprezentowania atmosfery naszej firmy i wyrobów. Słowa znajdujące się na desce pochodzą właśnie z tej piosenki, która ukazała się na albumie Cave’a i The Bad Seeds - „Abattoir Blues”.

cave01010615

Za wygląd projektu odpowiada Chuck Sperry z San Francisco, który dołączył do nas, by zaprojektować design deskorolki. Jego ilustracja przedstawia damę z długimi blond kosmykami splątanymi z psychodelicznym łożem kwiatów. To niesamowite dzieło sztuki.

deska nicka

Popatrzcie, jak jeździ się na tej wyjątkowej desce, przy okazji wsłuchując się w dźwięki kawałka „Nature Boy”!

1. No i dupa

Miało być TOP 5, ale nie będzie! Myśleliśmy, że wielbiciele rocka oraz ich idole bardziej interesują się sportem i wyjdzie z tego szalony artykuł. Myliliśmy się. Dlatego zamiast pierwszego sportowego miejsca, mamy dla Was naszego klozetowego faworyta, czyli papier toaletowy zespołu Kiss! Co za bzdura!

Obejrzyjcie wspaniałe zdjęcia z prezentacji tego oszałamiającego produktu, który możecie nabyć na tej stronie internetowej!

simmons-carta

Fanami papieru są typowi twardziele...

Tyson-Simmons2

Wszystko trzeba dokładnie objaśnić...

gene-igienica

Kurtki narciarskie i snowboardowe męskie - jak wybrać?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.