TOP 5 upadków scenicznych

Magda Słomka
23.01.2015 17:07
TOP 5 upadków scenicznych Fot. kadr z wideo

Nawet największe gwiazdy upadają... Raz zrzucają ze sceny swoich fanów, później sami doznają bliskiego spotkania z betonem. Obejrzyjcie TOP 5 upadków scenicznych, które robią wrażenie!

To nie tak, że śmiejemy się z cudzego nieszczęścia... Kiedy sami upadamy, też się śmiejemy, naprawdę! Po prostu nie każdy na scenie może być Michaelem Jacksonem... Czasem spada z niej nawet publiczność. Przyjrzyjcie się tym najbardziej spektakularnym, według nas, upadkom na rockowych koncertach!

5. Jason Newsted wywinął orła na schodach

Byłego basistę zespołu Metallica trochę poniosło i przewrócił się na schodach, będących elementem sceny. Całe wydarzenie wcale nie było czymś szczególnym dla muzyka...

Wywalam się co koncert.

Czy to właśnie dlatego czasami mówi się, że dziewczyny nie lecą na basistów? ;)

4. Bono tańczył Moonwalk?

Lider zespołu U2 nie ma szczęścia w temacie zdrowia i sprawności fizycznej. W listopadzie 2014 roku wokalista miał wypadek rowerowy w nowojorskim Central Parku, przez który może już nigdy nie zagrać na gitarze. Jak widać, muzyk nie uważał już od dawna – chodzenie po scenie tyłem nie jest dla każdego! Bono, nie każdy może być jak Król Popu...

3. Steven Tyler dostał kręćka

Wokalista zespołu Aerosmith należy do tej części muzyków, którego ruchy da się rozpoznać z daleka. Okazuje się, że co za dużo, to niezdrowo: muzykowi zakręciło się w głowie od tych piruetów i spadł ze sceny chyba nawet mocniej, niż Rogucki w piosence zespołu Coma...

2. Kirk Hammett wystrzelił dziecko w kosmos

Na koncertach zespołu Metallica nieraz bywało tak, że nie wiadomo było czy to sala koncertowa, czy już gimnastyczna. Muzycy czasami lubią wypuścić spod sufitu „trochę” piłek, żeby rozweselić publiczność. Tym razem nie było im do śmiechu. Kirk Hammett kopnął sporych rozmiarów kulę, która zmiotła ze sceny małą dziewczynkę, stojącą na jej krawędzi.

Po tym incydencie zespół wydał oficjalne wyjaśnienie:

Mogliście przeczytać relacje i obejrzeć wideo na YouTube z Kirkiem przypadkowo kopiącym w balon i potrącającego dziecko. Chcielibyśmy wyjaśnić sprawę. Ta dziewczynka to córka członka ekipy Metalliki, która w trakcie koncertu cieszyła się spadającymi piłkami. Znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, a Kirk nie widział jej, gdy kopnął kulę. Mała dziewczynka nie doznała żadnych obrażeń i nie została „wysłana kilka stóp w powietrze w publikę”. Zarówno dziecko, jak i Kirk mają się dobrze i nadal żyją w przyjaźni. Dziękujemy wszystkim za troskę i wsparcie.

1. Josh Homme pokazał fanowi, gdzie jego miejsce.

„To moja pieprzona scena” – tak powiedział pewnemu wesołkowi lider QOTSA, kiedy ten na nią wskoczył i beztrosko podrygiwał.

Co prawda, to prawda. W końcu to Josh jest gwiazdą rocka i zasługuje na należytą uwagę. Kto by się nie wkurzył za coś takiego? I tak, jest to upadek sceniczny – zobaczcie co muzyk zrobił z fanem, który się rozhulał. Prosimy nie denerwować Josha!

0. Rosyjska diva jako bonus...

Ta pani pokazała jak wyjść z upadku z klasą. Chcecie poznać na to receptę? Trzeba śpiewać z playbacku! Dzięki temu, spadając, można wykonać nawet salto w powietrzu, nie krzywdząc utworu muzycznego, który „wykonujemy”.

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.