07.03.2015 15:44

TOP 7 najdziwniejszych coverów

Muzyczna schizofrenia! Mamy dla Was zbiór najbardziej nieoczekiwanych coverów wszechświata. Przygotujcie się na szok!

TOP 7 najdziwniejszych coverów
foto: East News

O co tu w ogóle chodzi? Sami się już pogubiliśmy... Obejrzyjcie nasze zestawienie kawałków w najbardziej niespodziewanych wersjach!

7. Behemoth z bajki Disneya

W tym klipie Nergal przeniesie Was do krainy wiecznego szczęścia! Poczujcie się, jakbyście biegali z nim po łące pełnej kaczeńców! Serio!

6. Nirvana... ale jednak nie

Jeśli jeszcze nie czujecie się zagubieni, to teraz będziecie. Tutaj nawet wokalista nie wie o czym śpiewa i kim właściwie jest... Obejrzyjcie „Smells Like Teen Spirit” w wersji znanego satyryka zwanego „Weird Al” Yankovic...

5. Iron Maiden na spokojnie

Wieje wiatr, a na nim w rękach Bruce'a Dickinsona powiewa flaga, Azjaci się cieszą, muzycy kipią radością i spokojem. A to wszystko w rytm przeboju „The Trooper”... Dla tej idylli opłacało się rzucić heavy metal na rzecz bossa novy! 

4. Cannibal Corpse cały we frędzlach

A tutaj proszę bardzo, zobaczcie, jak wąsaci panowie świetnie bawią się przy piosence Cannibal Corpse. I panie jak ładnie tańczą... To nic, że okoliczności przysparzają obaw, że wszystko zakończy się jak w niemieckim porno. Cieszcie się słońcem i uśmiechem muzyków!

3. Wilk i Zając coverują Rammstein

Od zawsze wiedzieliśmy, że niezłe z nich gagatki, ale czy spodziewaliście się, że ten fajtłapowaty wilk, przypominający gwiazdę ulicznego rocka, której nigdy się nie powiedzie i ten cholerny, denerwujący zając słuchają niemieckiego metalu?

2. Marilyn Manson w wersi polka

Po co złość, po co gniew? Wyrzuć go, jak śpiewała Kasia Kowalska! Lepiej oddać się pozytywnym emocjom i zaśpiewać o tym co nas boli w sposób, który przywróci nam radość życia... Zobaczcie, ile zmienia samo podejście – publiczność jest zachwycona!

1. Slipknot po fińsku na wesoło!

Tak wesoło, że zbierze się Wam na mdłości! Najgorsze, że noga sama chodzi do tego kawałka... Niewierna kończyno – odpadnij!

Jakby co, to refren leci mniej więcej tak:

"

DARLA DIRLAN DIRLAN DIRLANDA!
DIRLAN DARLAN DIRLAN DI
DAAA DIRLAN DIRLAN DAAA. "

Najgorsze jest to, że znaleźliśmy także wersję Metalliki...

Magda Słomka
Tagi: Metallica Iron Maiden Duperele Rammstein Nirvana Cannibal Corpse Behemoth Marilyn Manson