Ta papuga naprawdę kocha rocka. "Śpiewa" numery Led Zeppelin, Gunsów czy Van Halen [WIDEO]

20.01.2021 15:18
Papuga Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Oto Tico, papuga, która naprawdę kocha rocka. Gdy jej właściciel zaczyna grać znane przeboje, ta rozpoczyna wokalne popisy.

Chociaż wszyscy wiemy, że papugi to bardzo muzykalne zwierzęta, które chętnie uczą się naśladowania dźwięków otoczenia, to i tak za każdym razem gadający lub śpiewający ptak robi na nas wrażenie. Na rynku muzycznym całkiem sporo zamieszania zrobił swego czasu niejaki Waldo. Papuga została wokalistą deathmetalowej grupy Hatebeak.

Papuga "śpiewa" utwory Led Zeppelin, Guns N' Roses czy Van Halen

Tym razem w sieci furorę zrobił mały zielony Tico. Papuga nie wykonuje bardzo ekstremalnej muzyki jak jej wspomniana koleżanka, jednak uwielbia rocka.

Polecamy

Kiedy tylko właściciel Tico, Frank Maglio z Florydy sięga po gitarę, ptak popisuje się swoim talentem. W sieci pojawiły się już nagrania klasyków rocka, którym wtóruje pierzasty wokalista. Papuga nuci choćby "Stairway To Heaven", wielki hit Led Zeppelin popisując się swoim vibrato.

Maglio chciał podzielić się ze światem utalentowanym pupilem i założył kanał na YouTubie, gdzie możemy znaleźć też inne filmy z udziałem małego Tico.

Ptaszek po swojemu "wyśpiewał" między innymi "Ain't Talkin' Bout Love" Van Halen czy "Patience" Guns N' Roses. Tico lubuje się także w nieco lżejszych brzmieniach. Chętnie wtóruje kawałkom U2, Coldplay czy The Beatles.

Coverom daleko do ideału. W spontanicznym śpiewie ptaka trudno wyłapać znane nam słowa, a wszystkie jego interpretacje brzmią podobnie. Jednak mimo to, oglądając nagrania trudno się nie uśmiechnąć.

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.