03.07.2019 13:10

Tajemnica 3. członka Babymetal rozwiązana. Kto zastąpi Yuimetal?

Zespół Babymetal tworzą trzy wokalistki: Su-metal, Moametal i Yuimetal. Niedawno było głośno o tej ostatniej. Czy grupa znalazła zastępstwo za Yuimetal? 

Babymetal
fot. kadr z wideo BABYMETAL - PA PA YA!! (feat. F.HERO) (OFFICIAL)

Młodziutkie Japonki śpiewają i tańczą w strojach, które wyglądają jak skrzyżowanie japońskiego uniformu uczennicy i pancerza wojowniczki. Niech ich wygląd was nie zmyli, bo muzyka Babymetalu, za który odpowiada towarzyszący mu Kami Band (czyli „zespół bóstw”), to death metal. Aż ciężko uwierzyć... 

Czy Yuimetal została zastąpiona? 

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W połowie października 2018 roku dowiedzieliśmy się, że zespół Babymetal opuściła Yuimetal. Okazało się, że dziewczyna chce rozpocząć solową karierę. Marzeniem młodziutkiej artystki było spełnienie własnych snów i pokazanie się światu jako Mizuno Yui. 

Babymetal
Babymetal
Przeczytaj także Babymetal opublikował nowy utwór "Elevator Girl"

Podczas jednego z ostatnich koncertów w Yokohama Arena do dziewczyn dołączyła Sayashi. W trakcie drugiego koncertu szeregi zespołu zasiliła Fujihira Kano, która na co dzień gra w innym metalowym zespole, Sakura Gakuin. To jednak nie wszystko. Według wiadomości, która była wyświetlana w trakcie koncertu na telebimach, w pewnym momencie pojawi się następca Yuimetal. Jednak na razie nie znamy toższamości nowej członkini zespołu. 

Zobacz także: Kraj Kwitnącego Rocka #1: Babymetal 

Tagi: Babymetal