02.05.2019 13:46

Tak będzie brzmiał nowy album Toola? Gitarzysta grupy opublikował wideo

Adam Jones opublikował na swoim Instagramie krótki film. Na nagraniu gitarzysta zaprezentował kilka nowych riffów. Tak będzie brzmiała wyczekiwana płyta Toola?

Tool
foto: materiały prasowe

Tool nie ma litości dla swoich fanów. Zespół trolluje i zwodzi słuchaczy na każdym kroku, kiedy chodzi o ich nową płytę, która jest jednym z najniecierpliwiej oczekiwanych wydawnictw na świecie. Co jakiś czas muzycy publikują zdjęcia ze studia, zmieniają grafiki na Facebooku czy wygląd oficjalnej strony internetowej i zaostrzają apetyt fanów na ich nowe dźwięki. Tym razem krótkie nagranie wylądowało na Instagramie gitarzysty kapeli.

Tool
Tool
Przeczytaj także Tool zmienił swoje logo na Facebooku i podał datę premiery nowego albumu?

Kiedy premiera nowego albumu Toola?

Adam Jones, gitarzysta Toola opublikował na swoim oficjalnym Instagramie krótki film. Na nagraniu muzyk gra na gitarze, a w opisie wyraża entuzjazm przed nadchodzącymi występami na żywo. Fani grupy natychmiast podchwycili temat i zarzucili artystę pytaniami czy dźwięki pochodzą z najnowszej grupy Toola. Niestety Jones nie zabrał w tej sprawie głosu i album nadal pozostaje owiany tajemnicą.

Tool wystąpi w Polsce w 2019 roku

Grupa Tool zagra koncert w Polsce już 11 czerwca 2019 roku w Tauron Arenie Kraków. Muzycy wystąpią w naszym kraju w ramach Impact Festivalu. Poza ekipą Maynarda Jamesa Keenana polska publiczność, będzie mogła usłyszeć także grunge'owe  Alice In Chains oraz Black Rebel Motorcycle Club. 

 >> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT TOOLA <<

Zobacz też: >>Jak nauczycielka śpiewu oceniła Toola?<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Tool