28.02.2018 17:33

Tak ogromnego tatuażu z grafiką Meshuggah jeszcze nie widziałeś

Brawa za odwagę - ta kobieta nie bała się spędzić wielu godzin w studiu tatuażu. Efekt jest powalający.

Wokalista Meshuggah
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

To nic nowego, że fani robią sobie tatuaże z logo ulubionych kapel czy grafikami zaczerpniętymi z płyt. Szczególnie fani rocka i metalu mają słabość do dziar i chętnie zaglądają do studia tatuażu. Myślisz, że jesteś szałowy, bo masz duże logo Metalliki na ramieniu? Nie widziałeś tego tatuażu!

Rosyjska fanka grupy Meshuggah, Olga Bellemor, jest chyba rekordzistką pod względem największej dziary. Kobieta wytatuowała sobie na całych plecach grafikę z boxu „25 Years Of Musical Deviance”.

Największy tatuaż fanki Meshuggah

Można sobie tylko wyobrazić ile godzin trzeba było wykonywać ten tatuaż i jak mocno to bolało. Co ciekawe dziara nie jest skończona, zatem Olga jeszcze raz będzie musiała odwiedzić studio tatuażu.

Modelka otrzymała od zespołu oraz jego wytwórni prezent, który ją mocno uradował - w końcu kto by pogardził płytami grupy Meshuggah:

Jak więc widać miłość do zespołu naprawdę nie zna granic. Nie macie pomysłu na dziarę? Rozwiąż quiz na Antyradio.pl jaki tatuaż do Ciebie pasuje i zerknij na 100 rockowych i metalowych dziar - tutaj na pewno znajdziesz inspirację.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Meshuggah