Tak wygląda 75-latek po operacji serca. Mick Jagger udowodnił nagraniem, że wrócił do formy

Joanna Chojnacka
16.05.2019 16:09
Tak wygląda 75-latek po operacji serca. Mick Jagger udowodnił nagraniem, że wrócił do formy Fot. Matrix Media Group/FaceToFace/REPORTER

Na początku kwietnia 2019 roku Mick Jagger trafił do szpitala ze względu na problemy z sercem. Z filmu, który opublikował wokalista wynika, że czuje się już dobrze.

Grupa The Rolling Stones musiała odwołać koncerty w Ameryce Północnej ze względu na stan zdrowia Micka Jaggera. Muzyk trafił do szpitala i musiał przejść operację serca. Zabieg się udał, a w mediach podano wyczekiwaną przez fanów rocka informację, że wokalista czuje się już dobrze. Mimo to, zarówno rodzina piosenkarza, jak i lekarze zalecali mu przystopowanie z koncertowaniem.

Przeczytaj także

Mick Jagger opublikował taneczne nagranie

Jednak Jagger najwyraźniej ma inne plany. Po przeszło miesiącu od operacji zamieścił na swoich mediach społecznościowych krótkie nagranie. Na wideo wokalista tańczy i śpiewa w sali prób. Najwyraźniej muzyk ćwiczy swoje ruchy przed kolejnymi koncertami. Fani The Rolling Stones mogą raczej być spokojni o dalsze losy formacji. Jagger wygina się na filmie, jak nowo narodzony. 

Zobacz też: >>73-letni Mick Jagger został po raz ósmy ojcem<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.