23.02.2018 16:53

Tak wygląda Rammstein zagrany „na metalowo”. Dosłownie!

Takiego coveru jeszcze nie widzieliście! Aż iskry idą... zresztą przekonajcie się sami.

Tak wygląda Rammstein zagrany „na metalowo”. Dosłownie!
foto: kadr z wideo

Śmiejecie się, że skoro piszemy o coverze na metalowo, to gdzie są garnki i przecież taki muzyk nie pracuje w przemyśle metalurgicznym. To teraz Wam pokażemy metalowy cover... taki naprawdę, metalowy.

Pewien metalowiec z krwi i kości wpadł na pomysł, że skoro Rammstein może mieć tyle pirotechniki na swoich koncertach to i on trochę poszaleje. Podczas pracy na budowie robotnik stworzył sobie metalową gitarę i grał na niej kablem, i przy każdym uderzeniu widzimy iskry.

Pod zabawne nagranie podłożono piosenkę Rammsteina, które świetnie się nadaje do takiego wideo. Zobaczcie, jak prezentuje się ten cover... na metalowo:

Cóż pozostało fanom niemieckiej kapeli - tylko słuchanie coverów, bowiem Rammstein jak na razie pracuje nad kolejną płytą, która będzie następcą „Liebe ist für alle da” z 2009 roku. Swego czasu Richard Kruspe zdradził, że muzycy przygotowali aż 35 nowych utworów, ale trochę czasu minie zanim poznamy ten materiał. Chodzą plotki, że nowy krążek miałby się pojawić zimą 2018 i oby to się potwierdziło, bo ile jeszcze można czekać na nowego Rammsteina.

foto: giphy.com
Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rammstein