10.12.2018 17:14

Tak wygląda dziewczyna z okładki pierwszej płyty zespołu Godsmack po 20 latach

Na okładce debiutanckiej płyty grupy Godsmack pojawiła się Toni Tiller. Zobacz jak wygląda kobieta po 20 latach od wydania krążka.

Godsmack
foto: Wikipedia

Pierwszy oficjalny album grupy Godsmack to "All Wound Up" z 1987 roku. Jednak płyta zaledwie rok później doczekała się swojej reedycji w postaci krążka "Godsmack", który od tamtej pory jest oficjalnie uważany za debiut kapeli. Na okładce pojawiła się twarz nieznanej dziewczyny. 

Tak teraz wygląda dziewczyna z okładki pierwszej płyty zespołu Godsmack

Płyta "Godsmack" pokryła się potrójną platyną , a pierwszy singiel z krążka "Whatever" utrzymywał się przez 33 tygodnie w top 10 listy magazyny "Billboard". Przez ogromną popularność płyty, również bohaterka okładki została rozpoznawalna. W tym roku mija 20 lat od wydania albumu, a kobieta z okładki, Toni Tiller zdradziła w rozmowie z "Kerrang!" jak rozpoczęła współpracę z zespołem.

"

Mieszkałam w Nowym Jorku i angażowałam się w klubową scenę, więc wyglądałam dość ciekawie. Spotkałam się z pewnym fotografem na Brooklynie i robilismy zdjęcia. Kilka lat później ten sam człowiek zaczął pracować z Godsmack, zespołowi spodobało się zdjęcie i chcieli go użyć. "

Toni Tiller mieszka w lesie i prowadzi życie zgodne z naturą. Zwykle chodzi boso, goli głowę na łyso i medytuje. Interesuje się ezoteryką, gotowaniem, zbiera kaktusy i różne dziwne przedmioty. Kocha też koty i zna się na ich psychologii, dlatego prowadzi szkółkę dla niegrzecznych zwierzaków.

Godsmack zagra dwa koncerty w Polsce w 2019 roku

Zespół Godsmack musiał odwołać koncert, który miał odbyć się w listopadzie 2018 w Warszawie, ze względu na śmierć syna gitarzysty Toma Romboli. Jednak muzycy obiecali, że na pewno do nas wrócą. Okazało się, że spełnili obietnicę i to podwójnie. Oprócz nowego terminu warszawskiego koncertu zapowiedzianego na 26 marca 2019 roku, grupa ogłosiła, że zagra także w krakowskim Klubie Studio 12 czerwca 2019 roku.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT GODSMACK<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Godsmack