23.02.2017 14:44

Tak wyglądają zajęcia z jogi dla fanów metalu

Czas powyginać nieco ciało i to przy bardzo zacnym akompaniamencie. Zobaczcie, jak wyglądają takie treningi!

Tak wyglądają zajęcia z jogi dla fanów metalu
foto: kadr z wideo

Gdy słyszysz słowo „joga” widzisz przed oczami kobiety, które przyjmują dziwne pozy na macie w fitness salonie. Oczywiście wiąże się ona z systemem filozofii indyjskiej, ale w zachodnim świecie joga stała się stałym punktem w planie klubu fitnessowego.

Sporo uczestników takich zajęć wybiera jogę, żeby się odstresować i uspokoić, jak również poprawić swoją kondycję. A co byście powiedzieli na zajęcia z jogi przy metalowym akompaniamencie? Saskia Thode wpadła na pomysł, żeby rozpocząć kurs heavy metalowej jogi w Nowym Jorku.

Przez godzinę przy metalowym akompaniamencie uczysz się growlu. Tak naprawdę w zajęciach chodzi o to, żeby pozbyć się gniewu i negatywnych emocji. Thode uważa, że ekstremalna muzyka powoduje, że się resetujesz oraz uspokajasz i w sumie ma rację, bowiem udowodnili to już naukowcy.

Zobaczcie, jak wyglądają takie zajęcia:

Jak więc widać można połączyć miłość do jogi i ciężkiej muzyki. Nie dość, że człowiek odstresuje się i poprawi kondycję, to również może posłuchać swojego ulubionego repertuaru. W sumie jeśli udałoby się na zmianę chodzić na metalowe koncerty i takie zajęcia to człowiek naprawdę miałby cały czas banana na twarzy.

Co sądzicie o zajęciach z jogi dla metalowców?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele