Tak wyglądał pierwszy koncert zgodny z zasadą "social-distancing" [WIDEO]

20.05.2020 11:45
Tak wyglądał pierwszy koncert zgodny z zasadą "social-distancing" [WIDEO] Fot. shutterstock.com

Zobaczcie, jak prawdopodobnie będą wyglądać koncerty w przyszłości...

Tęsknicie za koncertami? Minie sporo czasu, zanim wybierzemy się na występ ulubionego artysty. Z powodu pandemii koronawirusa w wielu krajach zakazano imprez masowych do odwołania i na razie nic nie wskazuje, by występy miały wrócić na dobre. W USA jednak wymyślono, jak zorganizować koncert zgodny z zasadą "social-distancing". Chociaż organizatorzy mieli spore problemy, by wydarzenie doszło do skutku, w końcu jednak władze zgodziły się na zorganizowanie imprezy.

Tak wyglądał pierwszy koncert zgodny z zasadą "social-distancing" [WIDEO]

18 maja 2020 w Arkansas wystąpił frontman Bishop Gunn, Travis McCready i był to pierwszy koncert w USA od czasów rozpoczęcia się epidemii w kraju. Sala mieści 1100 osób, ale na występie pojawiło się 229 fanów, którzy siedzieli co 2 metry. U każdego z nich mierzono temperaturę przed wejściem do obiektu, jak również obowiązywał nakaz noszenia masek. Zobaczcie, jak wypadł koncert zgodny z zasadą "social-distancing".

Przeczytaj także

Czy tak w przyszłości będą wyglądać koncerty? Czas pokaże, jak rozwinie się sytuacja i kiedy będziemy mogli normalnie pobawić się na występie ulubionego artysty. Na pewno możemy zapomnieć o pogowaniu i moshpicie...

Zobacz także: Rammstein ogłosił nową datę koncertu w Polsce. Muzycy wystąpią w Warszawie w 2021 roku

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.