04.05.2017 11:30

Taniec łyżwiarzy figurowych do „The Sound Of Silence” Disturbed

Sportowa para podczas zawodów postanowiła wykonać swój program do wzruszającej ballady. Zobaczcie, jak wypadł ich występ.

Taniec łyżwiarzy figurowych do „The Sound Of Silence” Disturbed
foto: kadr z wideo

Disturbed jest mistrzem jeśli chodzi o covery - „Shout” Tears for Fears czy „Land Of Confusion” Genesis w wykonaniu kapeli robi naprawdę piorunujące wrażenie. Jednak czy zespół mógł się spodziewać, że jego interpretacja utworu „The Sound Of Silence” z płyty „Immortalized” stanie się prawdziwym przebojem? Disturbed zadziwił niejednego sięgając po nastrojową balladę duetu Simon & Garfunkel z 1965 roku. 

David Draiman pokazał, że odnajduje się również w takim repertuarze, a cover Disturbed można było usłyszeć nie tylko w radiu, ale również w amerykańskim „Tańcu z gwiazdami”, natomiast policja North Richland Hills w stanie Teksas stworzyła teledysk do tego utworu. 

Teraz po numer sięgnęli również łyżwiarze. Para Vanessa James i Morgan Cipres reprezentujący Francję postanowiła podczas zawodów w Tokio wystąpić właśnie przy takim akompaniamencie. Zobaczcie ich program:

Prawda, że łatwo można się wzruszyć patrząc na występ sportowej pary? Ciekawe, czy na nadchodzącym wydawnictwie formacji również znajdzie się równie udany przebój. Zespół ma w planach akustyczną EP-kę, na której pojawi się też premierowy materiał. Niestety Disturbed nadal nie zdradził, kiedy należy spodziewać się tego wydawnictwa na sklepowych półkach.

Jak oceniasz utwór „The Sound Of Silence” w wykonaniu Disturbed?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Disturbed