Tatuaż z Lemmym wygrał konwent w USA

Aleksandra Degórska
27.01.2016 18:23
Tatuaż z Lemmym wygrał konwent w USA Fot. kadr z wideo

Takiej dziary nie powstydziłby się żaden fan Motorhead. Jak powstało to dzieło?

Prawdziwa legenda żyje wiecznie w sercach jego wielbicieli i w muzyce, która nadal wybrzmiewa w głośnikach. Fani na swój sposób próbują wskrzeszać Kilmistera chociażby w świecie „Grand Theft Auto V”. Niektórzy chcą jego wizerunek zawsze mieć przy sobie i tatuaż wydaje się w tej sytuacji idealną opcją.

Moda na dziary nie przemija i twórcy prześcigają się jeśli chodzi o pomysły. Tatuaże w 3D czy te o rockowej i metalowej tematyce - jest w czym wybierać. W związku ze śmiercią 28 grudnia 2015 roku Lemmy'ego Kilmistera rzesze jego fanów wykonało sobie dziary na cześć Motorhead - wśród tych osób jest chociażby Dave Grohl.

Na taki pomysł wpadł również Zachury Farkas, który wytatuował sobie podobiznę wokalisty na łydce. Za dzieło odpowiedzialny jest Evan Olin, który wykonał je podczas DC Tattoo Expo w Arlington w Virginii. Dziara wygrała konkurs na najlepszy portret i trzeba przyznać, że robi rzeczywiście niezłe wrażenie. Obraz jest szczegółowy i artyście udało się stworzyć bardzo realistycznie wyglądający tatuaż.

Proces powstawania dziary został uwieczniony w kilkuminutowym filmie:

Stworzenie takiego cudeńka zajęło tatuażyście 9 godzin, a klient był zadowolony z efektu końcowego:

Dzieło Evana mówi samo za siebie i jestem zachwycony. Nie jest to pierwszy raz, gdy wykonał niesamowity tatuaż z portretem rockowej legendy. Stworzył on również wizerunek Dimebaga Darrella na moim przedramieniu.

Fani Lemmy'ego mają nietypowe idee na to, jak uczcić jego pamięć. Tym sposobem drink składający się z Jacka Danielsa i coli został oficjalnie nazwany „Lemmy”. Wielbiciele muzyka starają się również o wprowadzenie Kilmistera do tablicy Mendelejewa.

To nie koniec ciekawych pomysłów, bowiem inny fan stworzył utwór, w którym „Ace of Spades” wyśpiewuje... brodawka wokalisty. Ostatnio powstał również mashup Lemmy'ego i Davida Bowiego „Ace of Dance” oraz nagranie, gdzie 265 utworów Motorhead wybrzmiewa jednocześnie.

Jak Wam się podoba tatuaż z Lemmym?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.