Taylor Swift przełożyła premierę albumu z szacunku do Paula McCartney'a. Nietypowy gest wokalistki

18.12.2020 12:38
Paul McCartney Fot. EAST NEWS

Wokalistka Taylor Swift przełożyła datę premiery swojego albumu ze względu na Paula McCartney'a. Nie chciała, żeby ich muzyka ukazała się tego samego dnia.

Taylor Swift jest jedną z najpopularniejszych wokalistek naszych czasów. Jej wydawnictwa spotykają się z ogromnym zainteresowaniem mediów i słuchaczy, a album "Folklore" z 2020 roku wielu krytyków uważa za najlepszą płytę ostatnich 12 miesięcy. Również my polecaliśmy materiał w naszym podsumowaniu premier lipca.

To jednak nie ostatnie słowo artystki w tym roku. 11 grudnia ukazała się jej kolejna płyta "Evermore". Okazuje się, że artystka z ogromną uwagą zaplanowała tę datę.

Taylor Swift przełożyła premierę płyty dla Paula McCartney'a

Nowy materiał na grudzień 2020 zaplanował także Paul McCartney, który wydał trzecią część swojej serii solowych albumów 18 grudnia. Muzyk pojawił się w programie The Howard Stern Show, gdzie zdradził wątpliwości Swift w związku z premierą jej ostatniego materiału.

Taylor Swift wysłała mi ostatnio maila, w którym napisała, że ma gotowy album, ale jeszcze nikomu o tym nie powiedziała. Zdradziła, że chce go wydać w swoje urodziny.

Artystka świętuje 13 grudnia, dlatego zależało jej na premierze w okolicach tej daty. Najbliższy dzień premier, czyli piątek wypadał 11 grudnia, jednak wokalistka usłyszała, że wówczas premierę albumu planuję Paul McCartney. Jak opowiada artysta (przypuszczalnie myląc nieco daty):

Powiedziała mi, że dowiedziała się, że zamierzam wydać swoją płytę 10 grudnia, dlatego zdecydowała, że przeniesie własną premierę na 18. Później okazało się, że ja wydaję 18, więc wróciła do swoich poprzednich planów. Ludzie w dzisiejszych czasach trzymają się na dystans i żyją własnym życiem. Miło, że się tak zachowała.

Zarówno McCartney jak i Taylor Swift nagrali swoje albumy podczas izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Oboje pracowali przy tworzeniu materiału, kontaktując się z resztą osób zaangażowanych w wydawnictwa tylko zdalnie.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.