Taylor Swift scoverowała hit Phila Collinsa “Can’t Stop Loving You”

03.09.2019 10:34
Taylor Swift scoverowała hit Phila Collinsa “Can’t Stop Loving You” Fot. Rex Features/East News

Autorka płyty "Lover" bijącej rekordy popularności udzieliła wywiadu w BBC. Taylor Swift wykonała na antenie cover Phila Collinsa.

23 sierpnia 2019 roku ukazała się siódma płyta studyjna Taylor Swift - "Lover". Materiał tuż po premierze stał się światowym hitem i podbił listy przebojów. W ciągu pierwszej doby od publikacji album sprzedał się w ilości 2 milionów egzemplarzy. I chociaż Swift jak widać nie potrzebuje promocji swojej muzyki, postanowiła odwiedzić radio BBC 1 i opowiedzieć o swoim najnowszym dziele.

Taylor Swift scoverowała hit Phila Collinsa

Podczas wywiadu, gwiazda wykonała 4 utwory autorskie oraz zaprezentowała własną interpretację hitu Phila Collinsa. Wokalistka obok “London Boy, “Lover”, “Holy Ground”, “The Archer” i “You Need to Calm Down” wykonała też “Can’t Stop Loving You”. 

Przeczytaj także

Nowoczesnej wersji hitu Phila Collinsa w wykonaniu Taylor Swift możecie posłuchać poniżej:

"Can't Stop Loving You" pochodzi z albumu "Testify" Phila Collinsa wydanego w 2002 roku. Jego autorem jest Billy Nicholls, a pierwszą wersję piosenki nagrał Leo Sayer w 1987 roku.  Taylor Swift zapytana, dlaczego zaśpiewała właśnie tę kompozycję odpowiedziała:

Ta piosenka opowiada o bezwarunkowej miłości. Myślę, że każda  prawdziwa miłość tak działa. Kochasz kogoś tak bardzo, że nie przestajesz nawet wtedy, gdy uczucie tej drugiej osoby wygasa. O tym jest ta piosenka. To najsmutniejszy i najpiękniejszy utwór w historii.

Zobacz też: 15 coverów popularniejszych od oryginałów 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.