03.09.2019 10:34

Taylor Swift scoverowała hit Phila Collinsa “Can’t Stop Loving You”

Autorka płyty "Lover" bijącej rekordy popularności udzieliła wywiadu w BBC. Taylor Swift wykonała na antenie cover Phila Collinsa.

Taylor Swift
foto: Rex Features/East News

23 sierpnia 2019 roku ukazała się siódma płyta studyjna Taylor Swift - "Lover". Materiał tuż po premierze stał się światowym hitem i podbił listy przebojów. W ciągu pierwszej doby od publikacji album sprzedał się w ilości 2 milionów egzemplarzy. I chociaż Swift jak widać nie potrzebuje promocji swojej muzyki, postanowiła odwiedzić radio BBC 1 i opowiedzieć o swoim najnowszym dziele.

Taylor Swift scoverowała hit Phila Collinsa

Podczas wywiadu, gwiazda wykonała 4 utwory autorskie oraz zaprezentowała własną interpretację hitu Phila Collinsa. Wokalistka obok “London Boy, “Lover”, “Holy Ground”, “The Archer” i “You Need to Calm Down” wykonała też “Can’t Stop Loving You”. 

James Bay w wykonaniu 13-latka
James Bay w wykonaniu 13-latka
Przeczytaj także 13-latek zaśpiewał cover Jamesa Baya w talent show. Jak nastolatek poradził sobie z hitem "Let it Go"? [WIDEO]

Nowoczesnej wersji hitu Phila Collinsa w wykonaniu Taylor Swift możecie posłuchać poniżej:

"Can't Stop Loving You" pochodzi z albumu "Testify" Phila Collinsa wydanego w 2002 roku. Jego autorem jest Billy Nicholls, a pierwszą wersję piosenki nagrał Leo Sayer w 1987 roku.  Taylor Swift zapytana, dlaczego zaśpiewała właśnie tę kompozycję odpowiedziała:

"

Ta piosenka opowiada o bezwarunkowej miłości. Myślę, że każda  prawdziwa miłość tak działa. Kochasz kogoś tak bardzo, że nie przestajesz nawet wtedy, gdy uczucie tej drugiej osoby wygasa. O tym jest ta piosenka. To najsmutniejszy i najpiękniejszy utwór w historii. "

Zobacz też: 15 coverów popularniejszych od oryginałów 

Tagi: Rock News Phil Collins