19.12.2017 16:05

Te utwory zrobią ci wielkie wejście w nowy rok

Jeśli włączycie „In The Air Tonight” Phila Collinsa w sylwestra o 23:56:44, zaczniecie 2018 rok kultowym przejściem perkusyjnym.

Te utwory zrobią ci wielkie wejście w nowy rok
foto: AFP/EAST NEWS, Keith Mayhew/Retna/Avalon.red/REPORTER/EAST NEWS, Paint

Ostatni dzień roku to oczywiście doskonały pretekst do urządzenia hucznej imprezy. A na domówce, wiadomo – każdy chce być DJ-em. Dyskusje na temat imprezowej playlisty przy laptopie czy odtwarzaczu to nieodłączny element balangi.

Każdy imprezowicz ma swój sprawdzony zestaw hitów na każdą okazję, jednak Sylwester wymaga wyjątkowego soundtracku. Jaki utwór będzie najbardziej odpowiedni do wejścia w rok 2018?

Internauci zaproponowali bardzo ciekawy pomysł – momentowi przejścia starego roku w nowy powinien towarzyszyć jakiś bardzo charakterystyczny fragment słynnego utworu. Aby tak się stało, trzeba go jednak włączyć w ściśle określonym czasie.

I tak, niektórzy proponują „In The Air Tonight” Phila Collinsa. Jeśli włączymy go 31 grudnia o 23:56:44 (23:56 i 44 sekundy), rozpoczniemy 2018 rok od niezapomnianego perkusyjnego przejścia w tym wielkim przeboju.

Fani bardzo modnego ostatnio hitu „Africa” grupy Toto, która wystąpi 28 lutego 2018 na koncercie w Krakowie w Tauron Arenie, zalecają puszczenie go dokładnie o 23:58:30 – Nowy Rok zbiegnie się idealnie z refrenem.

Inny uwielbiany przez internautów utwór, „The Sound Of Silence” duetu Simon & Garfunkel także może być świetnym soundtrackiem do zmiany daty. Słynne słowa „Hello darkness, my old friend” padną w kluczowym momencie, jeśli włączymy piosenkę o 23:59:57. To propozycja dla tych bardziej depresyjnych osobników.

Użytkownicy Twittera prześcigają się w pomysłach – wśród ich propozycji znalazły się m.in. utwory Katy Perry, Kanyego Westa, OutKast, Katy Perry i Franka Oceana.

Jaki utwór Waszym zdaniem idealnie sprawdzi się na powitanie 2018 roku?

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele