10.06.2019 12:41

Ted Nugent stwierdził, że nie ma go w Rock And Roll Hall Of Fame, bo poluje na zwierzęta

W jednym z ostatnich wywiadów Ted Nugent po raz kolejny skarżył się, że nadal nie został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame. Wymyślił nawet tego przyczynę.

Ted Nugent
foto: ADMEDIA/SIPA/EAST NEWS

Ted Nugent to amerykański wokalista, autor tekstów i gitarzysta rockowy o jasno określonych poglądach politycznych. Muzyk nie kryje, że jest zatwardziałym konserwatystą, zwolennikiem polowań oraz posiadania broni. Artysta twierdzi, że przez to nie jest odpowiednio doceniany za swoją twórczość.

Ted Nugent wyjaśnia, dlaczego nie ma go w Hall Of Fame

W wywiadzie dla Guitar World, Ted Nugent żalił się, że nadal nie został wprowadzony do Galerii Sław w Muzeum Rock And Rolla. Stwierdził, że problem może leżeć w tym, że przyznaje się do regularnego zabijania zwierząt.

"

Grupy Styx i Ted Nugent nie ma w Hall of Fame, a Patti Smith jest? Spójrz na ich nazwę - Rock. And. Roll. Galeria. Sław. Używają takiej nazwy, a nagradzają Grandmaster Flash, Madonnę i ABBĘ...serio? Nie da się o tym dyskutować i zachować powagi. "

Paul Stanley
Paul Stanley
Przeczytaj także Paul Stanley z KISS: Rock and Roll Hall of Fame potraktowało nas jak g*wno

Dziennikarz spytał Nugenta, co według niego jest przyczyną pomijania go w kwestii słynnej Galerii Sław. Muzyk ze śmiechem stwierdził:

"

Myślę, że wszystko przez to, że zabijam niewinne zwierzęta. "

Zobacz też: Wirtualny metalowy zespół dostał się do Rock and Roll Hall of Fame

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele