05.11.2018 13:16

Tenacious D tnie penisy na pół w finale serialu "Post-Apocalypto"

Oprócz tego album o tym samym tytule trafił już do sprzedaży i serwisów streamingowych. Posłuchajcie "Post-Apocalpyto" The D w całości. 

Tenacious D
foto: kadr z wideo

W poprzednich odcinkach programu widzieliśmy próby uprawiania seksu z kobietami, uprawianie seksu oralnego z Terminatorem, próby uprawiania seksu z wieloma kobietami, a także próby uprawiania miłości. Krótko mówiąc - jeśli śledzicie twórczość Tenacious D od jakiegoś czasu, to zapewne wiecie, że Jack Black i Kyle Gass żywią gorące uczucie do penisów, wagin, piersi i przedmiotów o kształcie fallicznym. 

Miłość tą pokazują w ostatnim odcinku ich animowanego serialu "Post-Apocalypto". Zobaczcie finałowy epizod produkcji Jacka Blacka i Kyle'a Gassa:

Tenacious D wydało nowy album 

Serial animowany autorstwa Jacka Blacka i Kyle'a Gassa, którzy razem tworzą duet Tenacious D, miał za zadanie promować nadchodzący album zespołu pod tym samym tytułem. "Post-Apocalypto" przenosił widzów do dziwnego świata po atomowej zagładzie, a mężczyźni okazują się być bohaterami i ostatnią nadzieją ludzkości na przywrócenie porządku na Ziemi. 

Epizod "Home" był ostatnim odcinkiem pierwszego sezonu "Post-Apocalypto". Jego premiera odbyła się 2 listopada 2018 roku. Tego samego dnia do sprzedaży trafił album o tym samym tytule, który jednocześnie pełni rolę soundtracku produkcji. Tenacious D ruszy niedługo w trasę koncertową po USA, na której będzie promował swoje nowe wydawnictwo. Kto wie, może w 2019 roku zespół nareszcie trafi do Polski?

Kamil Kacperski
Tagi: Rock News Tenacious D