Tenacious D wyda w 2018 roku nowy album

Maciej Koprowicz
16.05.2018 14:35
Tenacious D wyda w 2018 roku nowy album Fot. kadr z wideo

Sporo się dzieje ostatnio w obozie najbardziej zwariowanego zespołu na świecie. Duet metalowych komików wyruszy w trasę, nagra nowy album i stworzy sequel kultowej „Kostki przeznaczenia”.

2018 rok zapowiada się bardzo pracowicie dla duetu  Jack Black-Kyle Gass. Ich prześmiewczy metalowy zespół Tenacious D zapowiedział właśnie trasę koncertową.

Niestety, obejmie ona tylko Kanadę i Stany Zjednoczone. Aktorzy i rockmani w jednej osobie odwiedzą od czerwca do listopada 10 miejscowości.

Tenacious D ma jednak dla swoich fanów jeszcze bardziej ekscytującą informację. W zabawnym animowanym zwiastunie trasy Jack i Kyle ujawnili, że w 2018 prawdopodobnie ukaże się ich nowy album. Mało? W trailerze JB i KG śpiewają „I Want It That Way” Backstreet Street..

Dyskografię zespołu na razie zamyka album „Rize Of The Fenix”. Płyta ukazała się 14 maja 2012. Promowana była utworami tytułowym, „Low Hanging Fruit” i „Rock Is Dead”.

„Tenacious D: Kostka przeznaczenia” – sequel

Tenacious D zdobył popularność za sprawą komedii muzycznej z 2006 roku pod tytułem „Kostka przeznaczenia” („Tenacious D: The Pick Of Destiny”). W filmie o przygodach dwóch muzyków-nieudaczników, w których wcielili się oczywiście Black i Gass, gościnnie wystąpiło kilka gwiazd rocka, między innymi Dave Grohl, Ronnie James Dio i Meat Loaf. Niedawno Jack Black zapowiedział, że już niedługo doczekamy się drugiej części kultowego dla fanów rocka i metalu filmu.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.