Tenacious D z szokującym klipem do „Making Love”. Jest penis tryskający serduszkami i wagina w kształcie motyla

Aleksandra Degórska
08.10.2018 17:19
Tenacious D z szokującym klipem do „Making Love”. Jest penis tryskający serduszkami i wagina w kształcie motyla Fot. kadr z wideo

Sporo dzieje się w 2. odcinku serialu, który zapowiada nową płytę Tenacious D.

Muzycy Tenacious D wpadli na pomysł, żeby swoje nowe utwory publikować w ramach animowanego serialu „Post-Apocalypto”. W taki sposób fani poznali już numer „Hope”. Kreskówka jest bardzo kiczowata, a drugi odcinek serialu jest zdecydowanie skierowany do osób pełnoletnich.

Pojawił się w nim utwór „Making Love” i jak sama nazwa wskazuje, artyści Tenacious D zaśpiewali o seksie i do piosenki powstał odpowiedni obrazek. Nie obyło się oczywiście bez specyficznego humorku muzyków. Mamy zatem zupełnie nagich artystów, fellatio czy waginę w kształcie motyla. Jakość rysunków pozostawia wiele do życzenia...

Posłuchajcie utworu od 3:50 minuty nagrania.

Tenacious D z nowym utworem „Making Love”

Jack Black i Kyle Gass podłożyli głos pod wszystkie postacie w serialu, a na perkusji zagrał ich dobry kolega Dave Grohl. Nowa płyta Tenacious D ukaże się już 2 listopada 2018 roku. Dyskografię zespołu na razie zamyka album „Rize Of The Fenix” wydany w 2012 roku.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.