Tenacious D zaprezentował owoc współpracy Jacka Blacka i Jacka White'a

04.12.2019 11:03
Tenacious D zaprezentował owoc współpracy Jacka Blacka i Jacka White'a Fot. kadr z wideo "Jack Gray"/youtube.com

Marzenia fanów zostały spełnione - Jack Black i Jack White nareszcie nawiązali współpracę, a my możemy posłuchać pięknych nut napisanych przez duet "Jack Gray".

Z okazji Record Store Day w wersji Black Friday, wytwórnia Third Man Records zaprezentowała specjalny 7-calowy winyl, na którym znajdziemy długo wyczekiwany owoc współpracy między Jackiem White'em i Jackiem Blackiem. Nowy utwór nosi tytuł "Don't Blow It, Kage" i został nagrany przez Tenacious D, a Jack White ma niestety tylko drobny występ gościnny w singlu The D.

Jack Black i Jack White zaprezentowali wspólny utwór

Black i KG byli w Nashville w trakcie wakacji. Tam odwiedzili Jacka White'a w jego domowym studiu, gdzie nagrali oryginalny utwór. Sama piosenka jest zwykłym przeciętnym dziełem Tenacious D, a sam White jedynie pojawia się na końcu, gdzie naśmiewa się z duetu.

Przeczytaj także

Niestety, utwór został do tej pory udostępniony jedynie na platformach streamingowych. Link do utworu na Spotify znajdziecie tutaj. 

Zobacz także: JB i KG z Tenacious D dołączyli do Ku Klux Klanu w nowym odcinku "Post-Apocalypto"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.