Teraz do Instagram Stories będziesz mógł dodać muzykę

Aleksandra Degórska
29.06.2018 15:00
Teraz do Instagram Stories będziesz mógł dodać muzykę Fot. shutterstock.com

Facebook dogadał się z wytwórniami i użytkownicy będą mogli do swoich relacji dodawać znane i popularne utwory.

Kto nie ma Instagrama, ten nie istnieje. Szczególnie młode pokolenie pokochało tę aplikację, dzięki której można podzielić się z innymi swoimi foteczkami. Właścicielem aplikacji jest Facebook, który ściągnął pomysł od aplikacji Snapchat na opcję My Story, która pozwalała się dzielić zdjęciami i wideo, przy czym materiały te po pewnym czasie znikały bezpowrotnie.

Na Instagramie pojawiła się opcja Insta Stories, która działa na podobnej zasadzie - wrzucamy tam fotkę z kotem i zdjęcie po 24 godzinach przestanie być dostępne. Na zdjęcia oraz materiały wideo możemy nałożyć filtry, napisy czy naklejki, a teraz Facebook postanowił dorzucić kolejną opcję.

Na Instagram Stories dodasz teraz muzykę

Użytkownicy mogą dodać do swoich relacji muzykę. Facebook nawiązał współpracę z największymi wytwórniami i teraz będziemy mogli do swojego zdjęcia dodać muzykę np. Guns N' Roses. Opcja ma wkrótce pojawić się u wszystkich użytkowników Instagrama.

Możliwe, że Facebook zainspirował się muzyczną aplikacją Musical.ly, dzięki której można stworzyć ciekawe wideo z dobraną muzyką w tle.

Nowe funkcje Instagrama

Na Instagramie pojawi się możliwość wykrywania słuchanej muzyki. Ma ona działać podobnie do popularnego programu Shazam. Co więcej w aplikacji ma się pojawić specjalny tryb ostrości ułatwiający tworzenie portretów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.