29.06.2018 12:46

Teraz możesz kupić wyjątkową wodę po parówkach. Tak, taką jak z płyty „Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water” Limp Bizkit

Co się tutaj stało! Uczestnicy pewnego festiwalu w Vancouver zobaczyli stoisko z nietypowym produktem...

Limp Bizkit
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

W 2000 roku pojawiła się na rynku płyta Limp Bizkit „Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water” i oczywiście wszyscy się zastanawiali o co chodzi z tym tytułem. Artystę często trudno zrozumieć i w tym przypadku jest to ewidentny przykład tego, jak bardzo artyści są dziwni.

Jednak 18 lat później zagadka została wyjaśniona. Okazało się, że nawet można kupić Hot Dog Water i taki rarytas trochę kosztuje. Na Car Free Day festival w Vancouver pojawiło się stoisko sprzedające właśnie taki produkt za prawie 40 dolarów.

O co w ogóle chodzi? Otóż producent wpadł na pomysł, żeby po prostu w butelce z wodą umieścić... paróweczkę.

Według osoby, która prowadziła to stoisko taki produkt jest niezwykle zdrowy dla organizmu i pomaga we wchłanianiu sodu po silnym wysiłku fizycznym. Okazało się jednak, że absurdalna akcja była stworzona specjalnie, żeby pokazać, jak ludzie są manipulowani przez marketing. Ciekawe, kto zdecydował się na zakup takiego ohydztwa.

Limp Bizkit - kiedy nowa płyta?

Ostatni album „Gold Cobra” pojawił się w 2011 roku. Od tego czasu Limp Bizkit pracuje nad swoim szóstym albumem studyjnym zatytułowanym „Stampede Of The Disco Elephants”. Ukazały się już 4 single, ale płyty jak nie było, tak nie ma... Sam Wes Borland wyznał, że już nikt nie chce nowej płyty Limp Bizkit, który stał się tylko nostalgicznym wykonawcą.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Limp Bizkit