15.01.2019 16:19

The Cranberries opublikował pośmiertny utwór z Dolores O'Riordan i zapowiedział nowy album

Zespół w 1. rocznicę śmierci wokalistki Dolores O'Riordan podzielił się nowym singlem "All Over Now", który zapowiada nadchodzące album z muzyką wokalistki, zatytułowany "In The End".

Dolores O'Riordan z The Cranberries
foto: AFP/EAST NEWS

Dokładnie rok po śmierci Dolores O'Riordan, zespół The Cranberries poinformował, że wyda album "In The End". Na wydawnictwie znajdą się utwory, nad którymi wokalistka nie zdążyła dokończyć pracy, a także starsze, niewykorzystane projekty. Pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo jest utwór "All Over Now".

Nowego singla The Cranberries można posłuchać na Spotify. Zespół udostępnił również utwór "All Over Now" na swoim oficjalnym kanale na YouTubie:

Zespół zaprezentował także okładkę swojego nadchodzącego albumu, który nosi tytuł "In The End":

TCB

Nowy singiel The Cranberries

W oficjalnym oświadczeniu, które możemy przeczytać na stronie zespołu, możemy przeczytać słowa Eileen O'Riordan, matki Dolores:

"

Nie wyobrażam sobie bardziej odpowiedniego sposobu na uczczenie 1. rocznicy śmierci Dolores, niż podzielenie się ze światem wieścią, że niedługo będziemy mogli posłuchać nowej muzyki, nad którą ciężko pracowała. "

O'Riordan pracowała nad nowymi utworami z kolegą z zespołu, Noelem Hoganem w maju 2017 roku. Duet przygotował wówczas wersje demo 11 różnych utworów. Hogan również zabrał głos w oficjalnym oświadczeniu:

"

Dolores miała tak dużo energii. Nie mogła się doczekać pracy nad płytą i potem koncertowania w ramach promocji. "

Kiedy premiera nowego albumu The Cranberries?

Zespół The Cranberries zaprezentował tracklistę albumu "In The End":

 1. All Over Now
 2. Lost
 3. Wake Me When It’s Over
 4. A Place I Know
 5. Catch Me If You Can
 6. Got It
 7. Illusion
 8. Crazy Heart
 9. Summer Song
 10. The Pressure
 11. In The End

Premiera pośmiertnego albumu Dolores O'Riordan i The Cranberries ukaże się już 26 kwietnia 2019 roku. Poprzedni album zespołu nosił tytuł "Something Else" i trafił do sprzedaży w 2017 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Rock News The Cranberries Dolores O'Riordan