08.08.2019 12:04

The Darkness z singlem "Rock and Roll Deserves to Die" z nowej płyty "Easter Is Cancelled" [WIDEO]

Posłuchajcie, jak prezentuje się nowy singiel The Darkness. Będziecie mocno zaskoczeni!

The Darkness nowy klip
foto: kadr z wideo

"Easter Is Cancelled" będzie pierwszym konceptualnym albumem The Darkness, który ukaże się na sklepowych półkach 4 października 2019 roku. Za produkcję odpowiada Dan Hawkins, który pojawił się w tej roli również przy albumie "Last Of Our Kind" z 2015 roku. Na pierwszy singiel promujący najnowszy krążek wybrano numer z wymownym tytułem "Rock and Roll Deserves to Die". Kapela postanowiła puścić oko w stronę fanów i przygotowała 5-minutowy kawałek, który początkowo przypomina bardziej piosenkę country, a nie rockowy utwór.

The Darkness udostępnił singiel "Rock and Roll Deserves to Die" z nowej płyty "Easter Is Cancelled" [WIDEO]

Muzycy The Darkness postanowili założyć wyjątkowo garnitury i, nie wiedzieć czemu, na nagraniu artyści tracą włosy a wokalista stoi nagi na scenie. No cóż, The Darkness może pochwalić się dużym poczuciem humoru i również w najnowszym klipie muzycy trochę zaszaleli. Sprawdźcie, jak prezentuje się najnowszy kawałek "Rock and Roll Deserves to Die".

11-latka stepowała na koncercie The Darkness
11-latka stepowała na koncercie The Darkness
Przeczytaj także 11-latka stepowała na koncercie The Darkness

Album "Easter Is Cancelled" można już zamawiać w przedsprzedaży - do wyboru mamy CD, CD z bonusami, winyl, limitowaną edycję kolorowych winyli oraz kasetę. Sprawdźcie, jakie kawałki znajdziecie na najnowszej płycie The Darkness.

Tracklista: The Darkness "Easter Is Cancelled"

  1. Rock And Roll Deserves To Die
  2. How Can I Lose Your Love
  3. Live ’Til I Die
  4. Heart Explodes
  5. Deck Chair
  6. Easter Is Cancelled
  7. Heavy Metal Lover
  8. In Another Life
  9. Choke On It
  10. We Are The Guitar Men
foto: materiały prasowe

Na krążku kolejny raz pojawił się na bębnach Rufus Taylor - syn perkusisty Queen. Muzyk dołączył do The Darkness w 2015 roku i zagrał na płycie "Pinewood Smile" w 2017 roku. Rufus stał się trzecim perkusistą kapeli - zanim w 2014 do zespołu dołączyła Emily Dolan Davies, za bębny odpowiadał Ed Graham.   

Wiosną 2020 roku The Darkness ruszy w trasę koncertową po Ameryce Północnej. Zanim do tego dojdzie, jeszcze zimą 2019 kapela zagra kilka koncertów w Wielkiej Brytanii oraz we wrześniu 2019 wystąpi jakoś gość specjalny na koncertach Eda Sheerana.

Tagi: Rock News The Darkness