The Darkness znów zmienia perkusistę

Urszula Drabińska
22.04.2015 09:43
The Darkness znów zmienia perkusistę Fot. emilydrums.com

Emily Dolan Davies nie na długo zagrzała miejsce w zespole. Dlaczego odchodzi i co z premierą albumu „Last of Our Kind”?

Młoda Brytyjka dołączyła do The Darkness pod koniec 2014 roku. Frontman grupy, Justin Hawkins, bardzo ją wtedy chwalił.

Ma to uderzenie i nastawienie, które jest potrzebne, by być w The Darkness.

W odczuciu wszystkich wniosła dużo świeżego powietrza do zespołu, który szybko zabrał się za nagrywanie kolejnej studyjnej płyty. Gdy zapowiedziano jej premierę i udostępniono pierwszy teledysk „Barbarian” oraz singiel „Open Fire”, nadeszła smutna wiadomość.

…ze smutkiem ogłaszamy, że nasza fantastyczna perkusistka Emily Dolan Davies odchodzi do nowych projektów, nasze drogi się rozchodzą, żegnamy się z nią ciepło. Emily odegrała ogromną rolę podczas nagrań naszego nowego albumu „Last of Our Kind” i po raz ostatni pojawi się w wideo do „Open Fire”, który już wkrótce na ekranach… Powodzenia Emily!

the-darkness-fb-emily

Krążek ukaże się tak, jak planowano dotychczas – 1 czerwca 2015 roku. Na razie nie wiadomo, co z trasą koncertową. Pierwszy występ ma odbyć się już 29 maja w Monachium w Niemczech. Czy jest szansa, aby do grupy wrócił członek oryginalnego składu Ed Graham? Zespół rozstał się z nim w przyjaźni. W grudniu 2014 roku wokalista i gitarzysta mówił:

Z takiego czy innego powodu nie był w stanie dalej wykonywać swojej pracy. Wciąż się z nim przyjaźnimy.

Wtedy z pomocą nadciągnęła Emily. Czekamy na informację, kto wspomoże The Darkness tym razem.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.