"The Devil in I" Slipknota po rosyjsku. Posłuchaj utalentowanej wokalistki z Moskwy [WIDEO]

04.11.2020 16:46
"The Devil in I" Slipknota po rosyjsku. Posłuchaj utalentowanej wokalistki z Moskwy [WIDEO] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Rosyjska wokalistka zaśpiewała "The Devil in I" Slipknota w swoim ojczystym języku. Czy taki cover Was przekonuje?

Im bardziej popularna piosenka, tym więcej powstaje coverów. "The Devil in I" grupy Slipknot doczekał się już wielu interpretacji, ale czy słyszeliście ten kawałek zaśpiewany w innym języku?

"The Devil in I" Slipknota po rosyjsku. Posłuchaj utalentowanej wokalistki z Moskwy [WIDEO]

Rosyjska wokalistka postanowiła nagrać cover "The Devil in I" i przetłumaczyć tekst utworu na swój ojczysty język. Ai Mori pochodzi z Moskwy i ma na swoim kanale na YouTubie sporo coverów nagranych w języku rosyjskim. Posłuchajcie, jak prezentuje się jej najnowsze dzieło, do którego powstało specjalne wideo:

Przeczytaj także

 

Niestety polscy fani kapeli będą musieli trochę poczekać, zanim zobaczą grupę na żywo. Z powodu pandemii Slipknot pojawi się w Polsce dopiero w 2022. Jak wiadomo, koronawirus nie odpuszcza i co rusz pojawiają się kolejne obostrzenia, zatem masowe imprezy prędko nie wrócą.

Zobacz także: Czy decyzja o odwołaniu imprez ma sens? Naukowcy zbadali zagrożenie zakażenia się koronawirusem na koncertach

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.