The Dumplings w repertuarze Maanamu. Jak brzmi elektroniczny cover "Kocham cię, kochanie moje"?

11.09.2020 16:02
The Dumplings w repertuarze Maanamu. Jak brzmi elektroniczny cover "Kocham cię, kochanie moje"? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

The Dumplings zaprezetował cover piosenki Maanamu "Kocham cię, kochanie moje". Obejrzyjcie intrygujący klip.

Polski zespół The Dumplings jest dobrze znany fanom muzyki elektronicznej. Formacja wydała już 3 studyjne albumy i właśnie opublikowała najnowszy kawałek. Jest nim cover utworu Maanamu. Jak utwór "Kocham cię, kochanie moje" brzmi w wykonaniu elektronicznego duetu?

The Dumplings w repertuarze Maanamu. Jak brzmi elektroniczny cover "Kocham cię, kochanie moje"?

Justyna Święs i Kuba Karaś z The Dumplings opublikowali cover utworu "Kocham cię, kochanie moje" w ramach współpracy z fundacją State of Poland, która wspiera polską kulturę i projekty promujące Polskę w kraju i zagranicą. Jak czytamy w opisie teledysku na YT, w klipie pokazano legendę o Trzech Jabłonkach - pięknych, smukłych, tajemniczych, co od wieków nocą w polskich sadach czynią swoją magię.

Przeczytaj także

Nie jest to jedyny zespół, który postanowił dać drugie życie piosenkom Maanamu. Elektroniczny cover "Paranoja jest goła" stworzył zespół Decadent Fun Club, jeden z ciekawszych zespołów na polskiej alternatywnej scenie. W twórczości kapeli słychać wpływ post-punka i synth-wave'u.

Zobacz także: Kasia Warnke nagrała cover Maanam. Sprawdź, jak brzmi rockowy klasyk w wykonaniu aktorki

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.