Zespół The Killers zapowiedział nowy album! Zobaczcie zwiastun nadchodzącego krążka

20.07.2021 11:22
Zespół The Killers zapowiedział nowy album! Zobaczcie zwiastun nadchodzącego krążka Fot. Rob Loud/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Już w przyszłym miesiącu posłuchamy nowej muzyki od zespołu The Killers - popularna grupa poinformowała, że wydaje nowy album. Ten ma nosić tytuł "Pressure Machine", a do sieci trafił zwiastun wydawnictwa.

The Killers prezentuje nowy album. Oto zapowiedź Pressure Machine

Zgodnie z zapowiedzią, album "Pressure Machine" ma zadebiutować na sklepowych półkach już 13 sierpnia 2021 roku za pośrednictwem Island Records. To będzie 7. studyjny krążek grupy The Killers, a nadejdzie dokładnie rok po premierze poprzedniego albumu zespołu o tytule "Imploding the Mirage".

Polecamy

Ze względu na pandemię, grupa nie mogła ruszyć w trasę koncertową promującą "Imploding the Mirage", więc Brandon Flowers i spółka postanowili wrócić do studia i zacząć pisać kolejne piosenki. 

Jak nietrudno się domyślić, wydarzenia z ostatnich 15 miesięcy mocno wpłynęły na ogólne brzmienie "Pressure Machine". Jak opowiada w oświadczeniu Flowers, to był "pierwszy raz od dawna, kiedy miałem do czynienia z długotrwałą ciszą". Według lidera The Killers to było dość inspirujące doznanie:

Z tej ciszy zaczął kwitnąć album przepełniony cichymi i spokojnymi utworami, które normalnie byłyby zagłuszone przez dźwięki typowego dla nas brzmienia.

Polecamy

Zespół wydał oczywiście oficjalne oświadczenie w sprawie "Pressure Machine", w którym zespół twierdzi, że krążek będzie "cichym, opowiadającym historię albumem". Flowersa i resztę zespołu zainspirowały m.in. opowieści mieszkańców Nephi, w stanie Utah, skąd pochodzi Flowers. Jak twierdzi perkusista Ronnie Vannucci Jr:

Rozmawialiśmy z Brandonem na temat przenosin do Nephi za dzieciaka, co sprawiło, że znalazł się pośrodku niczego. A nagle koronawirus sprawił, że wszyscy poczuliśmy się uwięzieni pośrodku niczego. O tym jest ten album.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Pressure Machine" od The Killers. Przypominamy, że krążek zadebiutuje już 13 sierpnia 2021 roku:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.